سریال کالت در آستانه بازگشت بزرگ است

فیلم Monk برای سرویس استریم آمریکایی Peacock تولید می شود. اندی برکمن خالق سریال در حال نوشتن فیلمنامه است و کارگردان معمولی رندی دیسک کارگردانی می کند. هنوز مشخص نیست که فیلم Monk چه زمانی برای اولین بار نمایش داده می شود.

به گفته بئاتریس اسپرینگبورن، رئیس UCP، هدف فیلم این است چیزی برای طرفداران سرسخت و همچنین برای بینندگان جدید. از یک طرف، شخصیت Monk باید حفظ شود، اما در عین حال “به زمان حال” آورده می شود (منبع: Moviepilot).

آدریان مونک در نظر گرفته شده است یکی از محبوب ترین کارآگاهان تلویزیون اوایل دهه 2000 این سریال از سال 2002 تا 2009 پخش شد، اولین نمایش آلمانی آن تا پایان سال 2003 انجام نشد. در طول سال ها، او در RTL، SuperRTL و ZDF ظاهر شده است. نسخه آلمانی Monk در سال 2007 برنده جایزه بهترین سریال تلویزیونی دوبله شده شد.

چه کسی در مقایسه جریان بزرگ غالب است؟

راهب: کارآگاه تلویزیونی برمی گردد

این سریال پس از هشت فصل و 125 قسمت، در سال 2009 به پایان رسید مونک با فیلم خودش برمی گردد. این توسط UCP تولید شده و عنوان آن “Mr. آخرین مورد راهب: فیلم راهب. طبق اطلاعات اولیه، گفته می شود که این یک پرونده شخصی مربوط به دختر خوانده مونک، مالی است. روزنامه نگار در این فیلم برای عروسی خود آماده می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تونی شالهوب بار دیگر نقش کارآگاه خصوصی روان رنجور آدریان مونک را بازی خواهد کرد تد لوین، تریلر هاوارد، جیسون گری-استنفورد، ملورا هاردین و هکتور الیزوندو در نقش خود باز خواهند گشت مشخص نیست که آیا بیتی شرام، بازیگر نقش دستیار اول مونک، شارونا، دوباره دیده خواهد شد یا خیر.

بازگشت آدریان مونک به پرده: 14 سال پس از آخرین مورد، تونی شلهوب بازگشت خود را با ستاره های دیگر در سرویس پخش طاووس جشن می گیرد. اما این یک سریال نیست، همانطور که عنوان “Mr. آخرین مورد راهب: فیلم راهب» قبلاً فاش شده است.

فیلم راهب در طاووس برنامه ریزی شده است