20 سال پیش آخرین قسمت از یک سریال کالت درخشان در تلویزیون پخش شد. جدای از تکرارهای گذشته و گاه به گاه در تلویزیون کلاسیک، الی مک بیل در حال حاضر جایی برای پخش نیست. اما این در اواخر این ماه در دیزنی پلاس تغییر می کند.

الی مک‌بیل، وکیل کمی بداخلاق و خود شیفته اما کاملاً دوست‌داشتنی از بوستون بالاخره به تلویزیون بازگشت. دیزنی + این امکان را فراهم می کند. ارائه‌دهنده استریم از ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ هر پنج فصل و در نتیجه تمام ۱۱۲ قسمت سریال کالت را ارائه می‌کند. فرصتی عالی برای تماشای زیاده‌روی، نه فقط برای نوستالژیک‌ها.

Disney+ Ally McBeal را بازگرداند: همه فصل‌ها از نوامبر شروع می‌شوند

ما به یاد می آوریم: بین سال‌های 1998 تا 2002 این سریال از تلویزیون آلمانی Vox پخش شد و مخاطبان وفاداری را به خود جلب کرد. کالیستا فلکهارت با نام الی مک بیل به شهرت جهانی رسید و بعداً قلب ایندیانا جونز را با موفقیت فتح کرد، زیرا از سال 2002 با هریسون فورد زندگی می کند و از سال 2010 با او ازدواج کرده است. صحبت از بازیگران سرشناس هالیوود و ستاره های دیگر. خود رابرت «مرد آهنی» داونی جونیور حتی به عنوان یکی از شخصیت های اصلی از فصل 4 به بعد در سریال ظاهر می شود. همچنین میهمانان دیگری نیز وجود دارد، به عنوان مثال توسط جان بون جووی، بروس ویلیس یا تینا ترنر.

معرفی “Ally McBeal” با آهنگ شناخته شده ووندا شپرد:

این سریال به دلیل ماهیت غیر متعارف و موارد حقوقی عجیب و غریب و عاطفی خود – نمونه ای از خالق سریال دیوید ای. کلی است. نه تنها بینندگان این را دوست داشتند، بلکه منتقدان نیز خوشحال شدند و “Ally McBeal” را در میان چیزهای دیگر قرار دادند. چندین جایزه امی و گلدن گلوب بیرون بنابراین اگر می‌خواهید خاطرات سریال را برای خود مرور کنید یا شاید دوباره آن را کشف کنید، اکنون این فرصت را دارید که این کار را انجام دهید.

از 30 نوامبر نیز این دنباله برای یک سریال کلاسیک در دیزنی + وجود خواهد داشت:

بید | تریلر رسمی تیزر | دیزنی +

فرصتی برای کلاسیک های بیشتر

با کمی خوش شانسی، Disney+ در آینده دو سریال کالت دیگر از دیوید ای کلی را منتشر خواهد کرد که هر دو مربوط به “Ally McBeal” هستند. به عنوان مثال، بازیگران برای مدت کوتاهی در نقش های خود در فصل دوم ظاهر شدند “عمل – وکلا” بر. این نمایش به نوبه خود منجر به انشعاب سریال شد حقوقی بوستون جیمز اسپیدر و ویلیام “کاپیتان کرک” شاتنر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. چه چیزی امید می دهد: هر سه سریال شناخته شده بود که توسط تلویزیون قرن بیستم فاکس تولید می شدند و بنابراین اکنون در دست دیزنی هستند.