HBO هزینه زیادی برای اقتباس سریال The Last of Us پرداخت کرده است – این پروژه حتی از فصل های Game of Thrones با بودجه مگا پیشی می گیرد. با این حال، طرفداران دقیقاً به همین دلیل از سرنوشت بدی برای سریال می ترسند.

قیمت The Last of Us بیشتر از Game of Thrones است

اقتباس سری بازی موفق پلی استیشن The Last of Us در حال حاضر مشتاقانه توسط جامعه انتظار می رود. تهیه کننده HBO نیز در اجرای پروژه پرستیژ خسیسی ندارد قرار است 100 میلیون دلار در هر فصل ارائه دهد – سریال ترسناک حتی از اکثر فصول پدیده جهانی فانتزی Game of Thrones پیشی گرفته است.

با این حال، بسیاری از طرفداران در Reddit می ترسند که سریال ممکن است به همین دلیل نیز به طور ناگهانی به پایان برسد شرکت مادر برادران وارنر دیسکاوری در یک برنامه سختگیرانه ریاضتی است. پس از اینکه کمپانی فیلم Batgirl را که از قبل تکمیل شده بود را به دلایل مالیاتی زیر قفل نگه داشت، سریال علمی تخیلی Westworld که با هزینه هنگفتی نیز تولید شده بود، اخیراً قبل از فصل آخر برنامه ریزی شده لغو شد.

تریلر The Last of Us را اینجا ببینید:

The Last of Us – تریلر آلمانی

سریال ترسناک HBO: طرفداران می ترسند The Last of Us زود به پایان برسد

در یک پست Reddit، جامعه درباره اقتباس سینمایی آینده The Last of Us بحث می کند. بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر این سریال ترسناک هستند شروع در آلمان از 16 ژانویه 2023 در Sky باید – اما هزینه های هنگفت، عدم اعتماد به برادران وارنر و اقتباس های قبلی از بازی های ویدیویی منجر به بدبینی زیادی در بین مفسران شد.

در اینجا می توانید بسته سرگرمی را از Sky مشاهده کنید!
  • خفه شدن برادران وارنر دیسکاوری در HBO من را نگران می کند که فقط یک فصل از این سریال را دریافت کنیم. WBD تعدادی از پروژه های تلویزیون واقعیت ارزان را فروخته است. HBO آن چیزی نیست که بود. “(کاربر Reddit AndyTechGuy)
  • “و با این حال من به نوعی احساس می کنم که این نمایش بد خواهد بود. امیدوارم اشتباه کرده باشم، اما این یک نوع احساس است.” (کاربر Reddit kbt)
  • «با چنین بودجه هایی، شکست یک سریال تقریباً اجتناب ناپذیر است. مثل اینکه می گویند، “یا این بازی بعدی بازی تاج و تخت خواهد بود یا بلافاصله لغو خواهد شد.” (لمبرات کاربر Reddit)

اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی اغلب به دلایل مشابه با شکست مواجه می‌شوند – ما 6 علت رایج را در گالری عکس خود به شما نشان می‌دهیم:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.