سریال نتفلیکس فصل جدید می شود، اما یک مشکل وجود دارد

سریال فانتزی Warrior Nun درباره آوا سیلوا است. که از طریق هاله به زندگی باز می گردد و از این پس با یک سازمان مخفی با نیروهای شیطانی مبارزه می کند. در این تریلر دقیقاً می توانید ببینید که چگونه به نظر می رسد:

بنابراین طرفداران می توانند نفس راحتی بکشند و در آینده منتظر آن باشند منتظر قسمت های بیشتری از Warrior Nun باشید.

این چیزی است که منتقدان و طرفداران درباره سریال می گویند

از سوی دیگر، Warrior Nun در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes بهتر عمل می‌کند: 87 درصد از مطبوعات. کاربران حتی 97 درصد را نیز به خود اختصاص می دهند.

Warrior Nun: Season 1 – Official Red Band Trailer

به عنوان مثال، IGN Movies امتیاز 7 از 10 را می گیرد و سریال را در نقد به شرح زیر توصیف می کند:

راهبه جنگجو ممکن است مظهر ماجراجویی ماوراء طبیعی نباشد، اما این سریال داستان «برگزیدگان» خود را به خوبی بیان می‌کند و بازیگر نقش اول آلبا باپتیستا در اولین نقش انگلیسی‌زبانش به خوبی اجرا می‌شود.»

منبع

نتفلیکس به دلیل توقف زودهنگام سریال های محبوب بدنام است. با این حال، در مورد Warrior Nun، فشار عمومی ظاهرا خیلی قوی بود. سریال فانتزی هنوز هم یک پایان واقعی دارد. تنها یک مشکل وجود دارد: دنباله در ارائه دهنده پخش جریانی متفاوت ظاهر می شود.

به روز شده: یک پیچ جالب وجود دارد: سریال راهبه جنگجو ادامه خواهد داشت، اما ظاهراً در نتفلیکس نیست. این را چندین سایت خبری گزارش داده اند. به گفته TVLine، این سریال یا با یک فیلم یا یک فصل کوتاه به پایان می رسد. با این حال، هنوز مشخص نیست که کدام ارائه دهنده نهایی را منتشر خواهد کرد. (منبع: آنچه در نتفلیکس است)

مطبوعات بین المللی سریال خونین را کاملاً متفاوت دریافت کردند که امتیاز متاکریتیک 62 درصد نیز تأیید می شود. اما برعکس است امتیاز کاربر برجسته 90 درصد.

این سریال فانتزی در پایان سال 2022 توسط نتفلیکس پس از تنها دو فصل لغو شد. به شدت باعث آزردگی طرفداران شد، آنها پس از آن عریضه ای را برای نجات سریال شروع کردند. در نتیجه، بیش از 121000 امضا جمع آوری شد. حالا بعد از نیم سال، نتفلیکس نظر خود را تغییر داده و سریال را که گمان می‌رفت مرده است را برای فصل دیگری تمدید می‌کند:

طرفداران سریال با غول استریم نتفلیکس رابطه دودستگی دارند. به هر حال، این شرکت موارد مورد علاقه مخاطبان واقعی مانند Stranger Things، Wednesday، Squid Game یا The Witcher را تولید می کند و از طرف دیگر، نتفلیکس نیز به طور ناگهانی سریال های بزرگ را با نظم خوب متوقف می کند. این چیزی است که در مورد راهبه جنگجو اتفاق افتاد.

پیام اصلی از 28 ژوئن 2023:

راهبه جنگجو در حال ساخت فصل سوم است