سریال مورد انتظار تاریخ انتشار دارد

آشوکا در دیزنی + از 23 اوت 2023 (تیزر)

در سال 2023، فصل سوم «ماندالوریان» قبلاً روی دیزنی پلاس در حال اجرا بود. اما ارائه‌دهنده استریم امسال برای طرفداران جنگ ستارگان بیشتر در آستین است. در ماه آگوست دوباره به موقع می رسد، زیرا این زمانی است که “Ahsoka” در نهایت شروع می شود، زیرا Disney + اکنون در حال افشاگری است.

Ahsoka را از 23 آگوست 2023 تماشا کنید: Disney + طرفداران را بازخرید می کند و تاریخ شروع را فاش می کند

Disney+ تاریخ عرضه را با این تیزر تریلر فاش می کند:

داستان Ahsoka حدوداً پنج سال پس از بازگشت جدی می‌گذرد. به عنوان یک شخصیت شرور، او اولین بازی خود را در یک سریال لایو اکشن انجام می دهد دریاسالار بزرگ تراون لارس میکلسن با بازی لارس میکلسن، که پیش از این صدای خود را در نقش در جنگ ستارگان شورشیان قرض داده بود.

آخرین قسمت Mandalorian در 19 آوریل 2023 پخش شد. از آن زمان، طرفداران جنگ ستارگان در سرتاسر جهان منتظر منابع هستند. خواهد شد در دیزنی + از 23 آگوست دادن – یک چهارشنبه طبق معمول.

به طور کلی، طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر باشند هشت قسمت خوشحال باش. آخرین مورد از اینها قرار است در 11 اکتبر 2023 در دیزنی پلاس منتشر شود.

مسئول فیلمنامه دیو فیلونی. او نه تنها روی مجموعه‌های قبلی جنگ ستارگان کار کرده است، بلکه همراه با جان فاورو، نیروی محرکه‌ی موفقیت در جنگ ستارگان «ماندالوریان» محسوب می‌شوند.

بازیگران درجه یک در هیئت

به طور خلاصه: برای طرفداران جنگ ستارگان، تابستان امسال “آهسوکا” خواهد بود برنامه اجباری و قطعه ای دیگر از پازل دنیای جنگ ستارگان که همیشه در حال گسترش است.منبع

همچنین شناخته شده است که هایدن کریستنسن به عنوان آناکین اسکای واکر (دارث ویدر) ظاهری خواهد داشت. او در این مدت توانست نقش خود را از سه گانه پیش درآمد در مجموعه Obi Wan Kenobi از سر بگیرد.

حالا بعد از این همه سال، آهسوکا دارد سریال شایسته خودش را می گیرد. “آهسوکا” نامیده می شود دنباله مستقیم سریال انیمیشن “شورشیان جنگ ستارگان” در نظر گرفته شده و همانطور که قبلاً ذکر شد، یکی دیگر از اسپین آف های “ماندالوریان” است.

سپس با ” شروع کنیدآهسوکا” یک سریال لایو اکشن دیگر (در دیزنی + تماشا کنید). قهرمان همنام قبلاً عمدتاً از مجموعه انیمیشن شناخته شده بود. اما قبلاً در “ماندالوریان” اولین حضور زنده “آهسوکا” با بازی روزاریو داوسون ظاهر شد. او همچنین در The Book of Boba Fett، که همچنین یک اسپین آف از The Mandalorian است، دیده شد.