اگرچه سریال آلمانی 1899 در نتفلیکس در 55 کشور در صدر جدول قرار داشت، اما ادامه‌ای وجود نخواهد داشت. تهیه کنندگان توضیح می دهند که سریال معمایی آلمانی فصل دوم را از ارائه دهنده پخش دریافت نخواهد کرد. پس از یک شروع درخشان، تعداد بینندگان باید ناامید کننده بوده باشد.

نتفلیکس

نتفلیکس سریال آلمانی 1899 را متوقف کرد

به طور مفصل تولید شده است سریال 1899 تنها پس از یک فصل لغو شدهمانطور که تهیه کنندگان ناامید رسما تایید کرده اند. با “قلب سنگین” است که باید به طرفداران گفته شود که فصل دوم و سوم آنطور که قبلاً برنامه ریزی شده بود وجود نخواهد داشت (منبع: باران بو اودار در اینستاگرام).

طبق معمول، نتفلیکس در مورد دلیل لغو این سریال اظهار نظری نکرده است. 1899 شروع و جایگاه درخشانی داشت در 55 کشور در رتبه اول قرار دارد نمودارهای نتفلیکس از این گذشته، برای مدت کوتاهی به مقام دوم جهانی رسید. در چهار روز اول پس از انتشار، سریال معمایی آلمانی در مجموع 79.27 میلیون ساعت بیننده داشت. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن، اعداد به قدری کاهش یافت که نتفلیکس اکنون در حال کشیدن ریپکورد است.

در IMDB، فصل اول 1899 به طور متوسط ​​است امتیاز 7.4 از 10 آمد، اما برخی از اپیزودها بسیار بهتر از سوی بینندگان دریافت شدند. امتیاز متاسکور این سریال 66 از 100 است.

این چیزی است که ما در فصل دوم 1899 انتظار می‌رفتیم:

1899: سه اسکادران برنامه ریزی شد

سازندگان Dark Baran bo Odar و Jantje Friese در واقع می خواستند کمی بیشتر با 1899 وقت بگذارند. داستان عجیب و غریب برای گفتن کامل. طرفداران اکنون باید بسیار ناامید شوند، زیرا ممکن است هرگز پاسخی برای سوالات باز فصل اول وجود نداشته باشد. با این حال، مثال Daredevil نشان می دهد که برخی از سریال ها می توانند با پرچم دیگری ادامه پیدا کنند.