سریال علمی تخیلی افسانه ای با تریلر بازگشت – طرفداران هیجان زده هستند

اتفاقاً Futurama تنها یکی از بسیاری از سریال های انیمیشنی است که در نتیجه انقلاب استریمینگ شانس دوم یا در این مورد حتی سوم را پیدا می کند. به عنوان مثال، سریال مامور Totally Spies نیز در حال دریافت نسخه جدید است:

اما این از سرخوشی عمومی کم نمی کند. اکثر طرفداران فقط مشتاق دیدن دوباره شخصیت های نمادین و ماجراهای دیوانه کننده آنها هستند.

بازگشت بزرگ سریال انیمیشن

وقتی یک سریال محبوب بعد از x سال برمی گردد، طرفداران معمولاً بالای ماه هستند. سریال کالت Futurama اکنون برای بار دوم موفق به انجام این کار شده است. در 24 جولای 2023 خدمه اطراف فرای، بندر و لیلا دوباره جشن می گیرند بازگشت به دیزنی +. در چمدان قسمت های جدید و بسیاری از هرج و مرج.

تریلر فصل جدید FUTURAMA German Deutsch (2023)

این سریال ابتدا بین سال‌های 1999 تا 2003 در ایالات متحده پخش شد، اما پس از آن متوقف شد. اولین بازگشت در سال 2007 دنبال شد که تا سال 2013 ادامه داشت. نتیجه: 140 قسمت و 7 فصل. اکنون غول استریم در حال بازگشت دوباره Futurama است و به سریال پر جنب و جوش علمی تخیلی 20 قسمت جدید می دهد.

در آلمان می توانید سریال را از طریق دیزنی + دنبال کنید. با این حال، چند مورد وجود دارد. شخصیت هایی مانند لیلا، پروفسور فارنسورث یا دکتر. زیدبرگ صداهای دوبله جدید در نسخه آلمانی. دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد. به عنوان مثال، راوی اصلی پروفسور فارنسورث قبلاً بازنشسته شده است، در حالی که راوی لیلا اکنون در کانادا زندگی می کند. بنابراین طرفداران سنکرو سخت باید به آن عادت کنند.

شما فقط نمی توانید این سریال را بکشید: Futurama پس از 10 سال برمی گردد. ما اولین تریلر را به شما نشان می دهیم و به شما می گوییم که درباره سریال علمی تخیلی محبوب خالق سیمپسون ها چه چیزی باید بدانید.

Futurama بازگشت (دوباره).

می توانید تریلر آلمانی فصل جدید را در اینجا تماشا کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع