سریال جنایی معروف پس از 20 سال متوقف شد

زیرا اگر قوی شروع کنید، باید قوی هم تمام کنید. کرینر معتقد است که تیم پشت سر “بازرس لوکاس” نیز موفق بوده است.

دورانی در ZDF رو به پایان است: پس از 20 سال، ایستگاه تلویزیونی با یک سریال جنایی شناخته شده خداحافظی می کند. با این حال، رتبه بندی ها مسئولیتی ندارند. دلیل اصلی پایان به بازیگر اصلی زن است.

این بازیگر توضیح می‌دهد: «به نظر من ارزشی ندارد که همیشه از «زنان قوی» صحبت کنید، و سپس آنها در نهایت به مرگ چنین قهرمان احمقی بمیرند و در آخر در آغوش دستیارانشان خون و ناله کنند؟ ، که در سال 1991 درگذشت جایزه آدولف گریم را دریافت کرد تبدیل شد.

کرینر در مصاحبه ای با مرکور اعتراف می کند: «من نمی خواستم تحت هیچ شرایطی تیرباران شوم. کریستین جلتش، فیلمنامه نویس او نیز این آرزو را برآورده کرد.

با پخش جریانی، شما مدیر برنامه خود هستید:

سریال جنایی با رتبه‌بندی محبوب بود

مهمتر از همه، این بازیگر یک چیز می خواست: تیراندازی نشود!

تمایل کرینر برای ترک خدمت برای مدت طولانی در حال افزایش بود. به گفته خودش، این زن 68 ساله می خواست این مرحله از زندگی را با هماهنگی و با مشورت تیم، پخش کننده و تهیه کننده به پایان برساند.

دو قسمت آخر در تاریخ 7 و 28 اکتبر 2023 ساعت 20:15 از ZDF پخش خواهد شد.منبع

حتی اولین پرونده او در سال 2003 دشوار بود: بازرس ارشد الن لوکاس مجبور شد قتل یک کودک پنج ساله را حل کند. از آن زمان، کارآگاه تا حدودی فروتن اما دوست داشتنی، قاتلان و مجرمان دیگر را دستگیر می کند. اما پس از 20 سال، این پایان کار است.

ZDF پس از 20 سال “بازرس لوکاس” را استخدام می کند

در ماه اکتبر پایان دادن به سریال جنایی موفق “بازرس لوکاس” (منبع: تیر). این اتفاق می افتد به درخواست بازیگر نقش اول اولریکه کرینرکه می خواهد خود را وقف سایر وظایف بازیگری کند.

پایانی که خود منتخب «بازرس لوکاس» بود ضربه سختی برای ZDF است. سریال جنایی همیشه رتبه بالایی داشت.