آیا جنایت واقعی را دوست دارید؟ پس نباید این مستندها را در نتفلیکس از دست بدهید:

تریلر جنایی در سرویس های استریم پخش شد

واحد پروفایل اف‌بی‌آی با چالشی کاملاً جدید در «تکامل ذهن‌های جنایتکار» مواجه است که با رویکردی معاصر همراه است. در طول همه گیری کرونا، گروهی از قاتلان در اینترنت رادیکال شدند. اینها یک شبکه مشترک و خطرناک کشتار ایجاد کرده اند. جنیفر جارو و تیمش وظیفه دارند قاتلان را ردیابی کنند. آیا آنها موفق خواهند شد که نقاب مجرمان را آشکار کنند؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در فوریه 2020، سریال جنایی محبوب پس از 15 فصل به پایان رسید و با بینندگان خداحافظی کرد. این بیشتر یک “خداحافظ” بود زیرا در ژوئیه 2022 ارائه دهنده استریم Paramount+ از احیای این مجموعه خبر داد. این سریال قرار بود با عنوان «تکامل ذهن‌های جنایتکار» ادامه پیدا کند و در مجموع ده قسمت داشت که همه آنها با یک پرونده به هم مرتبط بودند. این با اپیزودهای معمولی که در آن به موارد فردی رسیدگی می شد، متفاوت است. طرفداران می توانند شادی کنند! تاریخ شروع هنوز اعلام نشده است، اما فصل دیگری در راه است. از 28 ژوئن 2023 انتظار طولانی بالاخره به پایان رسید! Disney+ مالک حقوق این سریال است و می توانید آنها را در رده “ستاره” بیابید.

داستان فیلم “تکامل ذهن های جنایتکار”

این سریال سالهاست که طرفداران خود را به وجد آورده است. حالا او با یک سورپرایز در حال بازگشت به یک سرویس استریم است.

این پست با کمک ابزارهای هوش مصنوعی ایجاد شده و توسط ویراستاران بررسی شده است.