سریال‌های جدید HBO با نقدهای کوبنده مواجه می‌شوند

«بت فاقد خودآگاهی است که واقعاً هر چیزی باشد. به طور خلاصه، این ناخوشایند، ناخوشایند و جنسی است.» (منبع: The Playlist)

«بت تاریک، درشت و مبتذل است. این مملو از ایده‌های پوچ، بازیافت شده و سکس پورنوگرافیک است که در سینماکس HBO وجود دارد، نه جریان اصلی HBO، که می‌دانیم جوایز امی را دوست دارد.» (منبع: Showbiz 411)

«آنچه لوینسون تحریک‌کننده و خراب‌کننده می‌بیند، نسبتاً متقاعدکننده نیست. چگونه یک نمایش با این همه برهنگی، جنس و عشق شهوانی می تواند اینقدر بی مزه باشد؟» (منبع: Collider)

در این بین، امتیاز به 17 درصد بهبود یافته است، اما The Idol همچنان به آن تعلق دارد بدترین سریال HBO اما دقیقا چه چیزی مطبوعات را آزار می دهد؟

در 5 ژوئن 2023، The Idol در ارائه دهنده استریم WOW شروع به کار خواهد کرد. HBO Original قرار است موفقیت بزرگ بعدی این مجموعه باشد و نقاط قوت معمولی ناشر را با خود به همراه داشته باشد. این شامل شخصیت های شکسته، مواد مخدر و رابطه جنسی زیاد است. می توانید آن را خودتان در تریلر رسمی ببینید:

البته اینها فقط صدای منتقدان است. باید دید آیا مخاطبان The Idol را بیشتر دوست دارند. در نهایت بینندگان تصمیم می گیرند که یک سریال موفق باشد یا خیر.منبع

بت | تیزر تریلر 1

HBO در میان طرفداران سریال ها بیشتر با سریال های مهمی مانند Game of Thrones، The Wire یا The Last of Us شناخته می شود. سریال جدید او The Idol نیز پتانسیل بالایی دارد. با این حال، اولین بررسی ها فاجعه بار هستند. چه اتفاقی در آنجا افتاده است؟

HBO

این سریال با وجود نقدهای بد، پتانسیل بالایی دارد

سام لوینسون مسئول The Idol است. سازندگان سریال کالت Euphoriaنقش های اصلی را لیلی رز دپ (دختر جانی دپ) و آبل تسفایه که بیشتر به عنوان نوازنده The Weeknd شناخته می شود، بازی می کنند.

The Idol را در WOW تماشا کنید!

این سریال در حال حاضر پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به چیز بزرگ بعدی دارد. حداقل در تئوری، زیرا منتقدان چندان مشتاق زرق و برق تاریک و کل اروتیسم نیستند. یا به عبارت دیگر: این سریال به طور تصادفی در سایت هایی مانند Rotten Tomatoes فرود آمد.

این چیزی است که منتقدان در مورد The Idol می گویند