سرویس کتاب صوتی Audible را به مدت 3 ماه کاملا رایگان تست کنید

در ابتدا یک نقطه ضعف به نظر می رسد، اما Audible به مراتب گسترده ترین طیف کتاب های صوتی موجود در بازار و عناوین انحصاری متعدد را دارد. علاوه بر این، می‌توانید کتاب‌های صوتی دریافتی خود را حتی پس از پایان کار نیز نگه دارید. علاوه بر این، این برنامه برای استفاده از کتاب های صوتی بسیار مناسب تر از برنامه های پخش کننده موسیقی است – وضعیت خواندن ذخیره می شود، حتی می توانید آن را با برنامه Kindle و خواننده کتاب الکترونیکی Kindle خود همگام سازی کنید، اگر کتاب الکترونیکی را در اینجا بخوانید. همان زمان. گزینه های تنظیمی برای سرعت خواندن و بسیاری موارد دیگر وجود دارد.

گزارش واقعی جالب درباره صعود به قله اورست در سال 1996 که با فاجعه پایان یافت. خواندن فوق العاده برای درک آنچه مردم را به بالاترین کوه در جهان سوق می دهد. چقدر تصمیمات غیرمنطقی در «تب کوهستان»، و همچنین تغییرات شدید آب و هوای تصادفی، صعود ظاهراً ایمن به «بام دنیا» را به خطری تبدیل می کند که تقریباً هر سال تا به امروز به قیمت جان انسان ها تمام می شود.

“در ارتفاعات یخی” در Audible

اندی ویر: مریخی

داستان دختری است که در دهه 1960 پس از رها شدن توسط خانواده در مرداب های ساحل شرقی ایالات متحده به تنهایی بزرگ می شود. چگونه بزرگ می شود، چه رابطه ای با طبیعت دارد و چگونه آرام آرام به مردم نزدیک می شود. این کتاب یک پرتره، مطالعه اجتماعی، درام دادگاه، داستان پلیسی و عاشقانه است که همه در یک مجموعه قرار دارند. داستان بی رحمانه و در عین حال حساس است، روایت فوق العاده خوب ترکیب شده است. من واقعاً آن را دوست داشتم و برای مدت طولانی مرا به فکر انداخت، حتی اگر واقعاً به رمان های جنایی یا رمان های عاشقانه علاقه ندارم.

برخلاف رقبای مستقیم یا سرویس‌های پخش موسیقی، با اشتراک فعال Audible به همه کتاب‌های صوتی دسترسی کامل ندارید. در عوض، ماهیانه 9.95 یورو می پردازید و اعتباری برای کتاب صوتی انتخابی خود دریافت می کنید. با اشتراک فعال، می‌توانید کتاب‌های صوتی اضافی را با این قیمت در هر زمان خریداری کنید، بنابراین محدود به یک کتاب صوتی در ماه نمی‌شوید.

نسخه:وب

زبان ها:آلمانی

سرویس کتاب صوتی آمازون Audible را اکنون به مدت 90 روز رایگان امتحان کنید

اگر دیگر تمایلی به اشتراک ندارید، می‌توانید Audible را در هر زمانی لغو کنید، حتی اگر اشتراک به حالت تعلیق درآمده باشد، کتاب‌های صوتی همچنان در دسترس هستند. حتی ممکن است پس از آن یک اشتراک Flexi جدید دریافت کنید، یعنی همچنان از پیشنهاد تخفیف بهره مند شوید.

“دم خوک مادربزرگم” در Audible

دلیا اونز: آواز خرچنگ

در ویدیوی زیر به شما نشان می دهیم که Audible دقیقا چگونه کار می کند:

“آتش و خون” در Audible

جان کراکائور: به ارتفاعات یخ زده

اکنون به مدت 3 ماه رایگان تست شنیداری را انجام دهید و به کتاب مجموعه پرفروش فعلی “خانه اژدها” گوش دهید. پیشنهاد سرویس محبوب کتاب صوتی از آمازون فقط به تعداد محدود در دسترس است، بنابراین اگر به آن نیاز داشتید باید همین الان اقدام کنید. ما جزئیات را به شما خواهیم گفت.