سرویس کتاب صوتی Audible را به مدت 3 ماه کاملا رایگان تست کنید

“مریخی” (به صورت خلاصه) در Audible

آلینا برونسکی: قیطان مادربزرگ من

کتاب صوتی هیجان انگیز در مورد سریال پرفروش فعلی «خانه اژدها» و تاریخچه «بازی تاج و تخت». سه قرن قبل از شروع سریال، اگون تارگرین قاره وستروس را با همسران خواهرش و سه اژدهایشان فتح کرد. سلطنت فرزندان او 280 سال به طول انجامید. آنها از شورش و جنگ داخلی جان سالم به در بردند – تا اینکه رابرت باراتیون پادشاه دیوانه ایریس دوم را از تخت آهنین سرنگون کرد.

ارزشش را دارد، زیرا این سرویس به طور معمول 9.95 یورو در ماه هزینه دارد. هدف این معامله مشتریان جدید و فعلی است، اما اگر قبلاً از اشتراک Audible در 6 ماه گذشته استفاده کرده باشید، ممکن است نتوانید پیشنهاد را درخواست کنید. از ماه چهارم، اشتراک هزینه معمولی دارد، اما در هر زمان، حتی در طول دوره آزمایش، قابل لغو است.

قابل شنیدن: خدمات کتاب صوتی آمازون به این صورت است

“آتش و خون” در Audible

جان کراکائور: به ارتفاعات یخ زده

اگر دیگر تمایلی به اشتراک ندارید، می‌توانید Audible را در هر زمانی لغو کنید، حتی اگر اشتراک به حالت تعلیق درآمده باشد، کتاب‌های صوتی همچنان در دسترس هستند. حتی ممکن است پس از آن یک اشتراک Flexi جدید دریافت کنید، یعنی همچنان از پیشنهاد تخفیف بهره مند شوید.

نسخه:وب

مارک واتنی که احتمالاً تنهاترین فرد جهان است، تنها در مریخ گیر افتاده و هر روز با منابع محدود و خلاقیت غول پیکر برای بقا و بازگشت به زمین می جنگد. این رمان علمی-تخیلی بر علم تأکید دارد، این رمان اساساً یک رمان معاصر رابینسون کروزوئه است و آنقدر پرتعلیق است که تقریباً قلب شما را به تپش می‌اندازد. من ابتدا فیلم را دیدم، سپس کتاب را خواندم و همزمان به کتاب صوتی گوش دادم. کتاب از نظر محتوا و هیجان به هیچ وجه چیزی از فیلم کم ندارد و کتاب صوتی نیز بسیار درخشان ارائه شده است.

“در ارتفاعات یخی” در Audible

اندی ویر: مریخی

برخلاف رقبای مستقیم یا سرویس‌های پخش موسیقی، با اشتراک فعال Audible به همه کتاب‌های صوتی دسترسی کامل ندارید. در عوض، ماهیانه 9.95 یورو می پردازید و اعتباری برای کتاب صوتی انتخابی خود دریافت می کنید. با اشتراک فعال، می‌توانید کتاب‌های صوتی اضافی را با این قیمت در هر زمان خریداری کنید، بنابراین محدود به یک کتاب صوتی در ماه نمی‌شوید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زبان ها:آلمانی

سرویس کتاب صوتی آمازون Audible را اکنون به مدت 90 روز رایگان امتحان کنید

اکنون به مدت 3 ماه رایگان تست شنیداری را انجام دهید و به کتاب مجموعه پرفروش فعلی “خانه اژدها” گوش دهید. پیشنهاد سرویس محبوب کتاب صوتی از آمازون فقط به تعداد محدود در دسترس است، بنابراین اگر به آن نیاز داشتید باید همین الان اقدام کنید. ما جزئیات را به شما خواهیم گفت.