سرویس کتاب صوتی را به مدت 2 ماه به صورت رایگان تست کنید

می توانید به BookBeat بروید 2 گزینه تعرفه های مختلف انتخاب کنید. اینها بستگی به این دارد که چقدر زمان می خواهید یا می توانید برای گوش دادن به کتاب های صوتی سرمایه گذاری کنید.

  • در تعرفه پایه می توانید تا 25 ساعت در ماه گوش دهید و هزینه آن را بپردازید 9.99 یورو.
  • در نرخ حق بیمه تا 100 ساعت در ماه وجود دارد 14.99 یورو.

آیا شما هم مثل ما عاشق کتاب های صوتی در راه رفتن به محل کار، برای استراحت در بعد از ظهر یا کمک به خوابیدن شما هستید؟ سپس شما دارید BookBeat در حال حاضر به عنوان یک مشتری جدید فرصت استفاده از برنامه 2 ماه رایگان برای آزمایش (به پیشنهاد در Bookbeat مراجعه کنید). به طور معمول فقط 1 ماه وجود دارد و انتخاب بزرگ است: با بیش از 100000 کتاب صوتی شما برای انتخاب خراب هستید چه «سرگذشت کانگورو»، «بازی‌های گرسنگی» یا «۱۹۸۴» جورج اورول، هرکس چیزی را که به دنبالش است پیدا خواهد کرد.

برای ثبت نام برای 60 روز رایگان، به سادگی این پیوند را به صفحه تبلیغات BookBeat دنبال کنید. کد تخفیف “60 روز رایگان”، که به شما دو ماه آزمایشی رایگان می دهد، قبلاً فعال شده است. هنگام ثبت نام باید در مورد تعرفه و روش پرداخت تصمیم بگیرید، اما در طول دوره آزمون می توانید به راحتی انصراف دهید. هیچ هزینه دیگری وجود ندارد، اما 60 روز رایگان تا پایان ادامه دارد. دسترسی رایگان است نرخ حق بیمه و شما می توانید تا 100 ساعت در ماه در طول دوره آزمایشی گوش دهید.

محتوای خارجی قابل نمایش نیست.

می توانید نسخه پریمیوم برنامه کتاب صوتی BookBeat را به مدت 2 ماه رایگان تست کنید. فرقی نمی‌کند اهل تخیل، غیرداستانی، تخیلی یا علمی تخیلی باشید – کتابخانه آنلاین شامل بیش از 100000 کتاب صوتی است، مطمئناً چیزی در اینجا پیدا خواهید کرد.

سرویس کتاب صوتی BookBeat Premium را به مدت 60 روز به صورت رایگان امتحان کنید

همچنین گزینه ای برای ایجاد یک حساب خانوادگی در برنامه BookBeat وجود دارد. حداکثر 5 پروفایل را می توان در آنجا ایجاد کرد، سپس برای هر نمایه 4.90 یورو پرداخت می کنید، به طوری که هر یک از اعضای خانواده مجبور به رزرو تعرفه خود نباشند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

اگر بعد از مدتی متوجه شدید که می خواهید از ساعت های بیشتر یا کمتر استفاده کنید، جابجایی بین تعرفه های فردی مشکلی ندارد. شما همچنین می توانید با فشار یک دکمه لغو کنید و نیازی به کار اضافی ندارد. یک جنبه مثبت این است که می توانید کتاب های صوتی موجود در برنامه را دانلود کنید و بدون استفاده از حجم داده خود در حال حرکت به آنها گوش دهید.

می توانید کتاب های صوتی رایگان بیشتری را در اینجا بیابید:

BookBeat: برنامه کتاب صوتی چه چیزی را ارائه می دهد؟