سرویس استریم به زودی قیمت ها را افزایش می دهد

قیمت RTL+ به زودی افزایش خواهد یافت. این رادیو تلویزیونی که مقر آن در کلن است، اکنون این را اعلام کرده است. همزمان، سطح اشتراک جدیدی برای خانواده ها معرفی می شود. این اشتراک حق بیمه RTL+، که مشتریان کمترین قیمت را برای آن پرداخت می کنند، به عنوان بخشی از بازسازی افزایش می یابد از 1 مارس 2023 از 4.99 تا 6.99 یورو در ماه.

رهایی:1395/03/01

گران تر از نتفلیکس: RTL + قیمت اشتراک را افزایش می دهدمنبع

این اولین سطح اشتراک شامل بسیاری از محتوای پخش تلویزیونی است، اما فقط یک پیشنهاد صوتی محدود است. با این حال، مشتریان این را در بسته ترکیبی دریافت می کنند RTL+ Max موسیقی RTL+ و RTL+ در اینجا در هم تنیده شده اند. در مجموع 9.99 یورو در ماه برای 6 ماه اول هزینه دارد. پس از آن، قیمت ماهانه به 12.99 یورو افزایش می یابد. این پیشنهاد در تاریخ تغییر در 1 مارس لغو خواهد شد، سپس 12.99 یورو به قیمت عادی تبدیل می شود. اگر می خواهید پیشنهاد همه جانبه را برای نیم سال ارزان تر تضمین کنید، باید سریع باشید (RTL + را تماشا کنید).

RTL اکنون می خواهد با سرویس استریم هنوز جوان خود پول زیادی به دست آورد. گروه پخش به زودی پیشنهاد RTL+ را برای شامل محتوای پخش اضافی گسترش خواهد داد. در عین حال، اشتراک برای همه مشتریان گران تر خواهد بود. اگر می خواهید پس انداز کنید، فقط چند روز فرصت دارید.