سرعت اینتل واقعا بالا می‌رود: درایور Miracle عملکرد گرافیکی را دو برابر می‌کند

تا کنون، هیچ کارت رده بالایی واقعی از اینتل وجود ندارد – مدل‌های فعلی بیشتر در سطح پایه یا میان رده هستند – اما رقابت حداقل باعث تحریک تجارت می‌شود. یا حداقل اگر سخت افزار اینتل مشکل بزرگی نداشت، اینطور می شد: عملکرد ضعیف در بازی های قدیمی. از آنجا که در حالی که بازی‌هایی با رابط‌های گرافیکی فعلی مانند Vulkan، DirectX 12 یا DX 11 نتایج قابل‌توجهی به دست می‌آورند، عملکرد بازی‌هایی با APIهای گرافیکی قدیمی‌تر به طرز تکان‌دهنده‌ای پایین است – یا حداقل تا کنون چنین بود.

گرافیک IntelArc A770

10: محبوب ترین پردازنده های در حال حاضر در آلمان

در زمان عرضه به بازار، کارت‌های گرافیکی Arc اینتل به طور بومی از رابط قدیمی DirectX 9 پشتیبانی نمی‌کردند. این بازی‌های قدیمی فقط به لطف الگوریتم‌های ترجمه مختلف که DirectX 9 را بر روی رابط‌های مدرن اجرا می‌کنند، قابل اجرا بودند. این با درایور جدید تغییر می کند. کارت‌های Arc اکنون از DirectX 9 به صورت بومی پشتیبانی می‌کنند.

علاوه بر AMD و Nvidia، چند ماه است که اینتل در بازار کارت گرافیک نیز حضور داشته است – اما شروع اولین مدل ها بسیار پر از دست انداز بود. با این حال، یک درایور جدید با اطمینان از افزایش قابل توجه عملکرد در بازی های قدیمی، همه چیز را صاف می کند.

اینتل

انویدیا و AMD مشکل دارند؟ درایور جدید قوس عملکرد گرافیکی را افزایش می دهد

درایور جدید کارت گرافیک اینتل

جدیدترین درایورهای Arc برای ویندوز را مستقیماً از اینتل دانلود کنید

با این حال، در طول اجرا قبلاً گفته شده بود هر بازی قدیمی با DirectX 9 از پشتیبانی بومی جدید استفاده نمی کند. همچنین ممکن است مواردی وجود داشته باشد که از الگوریتم های ترجمه همچنان استفاده شود. خود اینتل از یک سیستم هیبریدی صحبت می کند.

گالری عکس را شروع کنید(11 تصویر)

با آن یکی از بزرگترین نقاط ضعف کارت های گرافیک Intel Arc بالاخره برطرف شد – یا حداقل ضعیف شده است. امیدواریم اینتل بتواند این روند را ادامه دهد و با به‌روزرسانی‌های بیشتر درایورها، عملکرد را بهبود بخشد.منبع

زیرا اخیراً الف به روز رسانی درایور جدید برای کارت های گرافیک Arc، که دقیقاً به این مشکل می پردازد. با نسخه درایور 3953، دارندگان A770، A750 و A380 می‌توانند منتظر افزایش FPS در بازی‌های DirectX 9 باشند – این در مورد پردازنده‌های گرافیکی لپ‌تاپ نیز صدق می‌کند. خود اینتل از افزایش تا 80 درصد صحبت می کند، که به ویژه در بازی های ورزشی مانند CS:GO قابل توجه است.

در Starcraft 2، بهبود حدود 48 درصدی در Full HD، در League of Legends 36 درصد و در Payday 2 هنوز 14 درصد بود.

گرافیک IntelArc A770

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/01/24 13:24

عملکرد بیشتر به لطف درایورها: اینتل چگونه آن را مدیریت کرد؟

انویدیا و AMD چند ماه است که رقیب جدیدی دارند: اینتل. مدتی پیش، شرکت نیمه هادی تولید کارت های گرافیک بازی خود را آغاز کرد و از آن زمان به نفع مشتریان رایانه های شخصی نیز بوده است.