سرانجام پایانی برای التماس رتبه بندی

به طور پیش فرض، این گزینه فعال است اما اگر بر خلاف آن تصمیم بگیرید، از این پس از سوالات مزاحم در برنامه ها در امان خواهید بود. البته هنوز هم می‌توان رتبه‌بندی برنامه‌ها را در جایی که به آنها تعلق دارد، مستقیماً در فروشگاه App ارائه کرد. البته این فقط برای برنامه هایی که بارگذاری کرده اید کار می کند.

راه حل مورد نظر در پشت سوئیچ پنهان است. (منبع تصویر: اسکرین شات، GIGA)

نکات مفید بیشتر برای کاربران آیفون

مشکل معلوم است: برنامه های آیفون به طور مرتب نظر کاربران را می پرسند و در اپ استور درخواست رتبه بندی می کنند. این سوالات ناله می تواند در دراز مدت واقعا آزار دهنده باشد. می توان آنها را با “بعدا” به خودی خود حذف کرد، اما پس از مدت کوتاهی پنجره بازشو دوباره ظاهر می شود و سرگرمی دوباره شروع می شود. چگونه برای همیشه و همیشه از شر شکنجه گران خلاص می شوید، آیا راه حلی وجود ندارد؟

چنین پاپ آپ هایی در برنامه ها شناخته شده است. (منبع تصویر: اسکرین شات، GIGA)

کاربران آیفون بازخرید شدند: در نهایت رتبه بندی در برنامه ها را برای همیشه ممنوع کنید

“با اجازه دادن به برنامه‌ها برای درخواست بازخورد مستقیماً در برنامه، به توسعه‌دهندگان و سایر کاربران کمک کنید.”

وجود دارد ما همچنین می توانیم برنامه ها را از درخواست بازخورد از این نوع منع کنیم. این پس از آن نه تنها برای برنامه های فردی، بلکه به طور کلی اعمال می شود. اما تنظیمات مناسب در جنگل گزینه های آیفون در کجا پنهان شده است؟ ما راه را پیدا کرده ایم، شما باید مسیر زیر را طی کنید: Settings > App Store > Ratings in apps. در زیر سوئیچ اسلاید، اپل همچنین عملکرد را توضیح می دهد و وضوح را ارائه می دهد:

اتفاقا این هم بود فقط یکی از پنج پیش تنظیم مزاحم آیفون که می توانید یا شاید باید فوراً آن را خاموش کنید. ما چهار مورد اضافی را در مقاله دیگری در GIGA جمع آوری کرده ایم. به عنوان مثال، خوانندگان ما می توانند نحوه حذف نویزهای مزاحم تایپ روی صفحه کلید آیفون یا نحوه بستن خودکار تعداد زیادی تب باز مرورگر در Safari را بیابند.منبع

همه آنها را می شناسند، اما همه به شدت از آنها آزرده خاطر می شوند: این درخواست های بازخورد التماس آمیز و آزاردهنده در برنامه های آیفون. آیا در نهایت نمی توانید التماس در برنامه ها را مستقیم و برای همیشه غیرفعال کنید؟ اگر می دانید سوئیچ مناسب را از کجا پیدا کنید، می توانید. ما به شما خواهیم گفت. اگر حوصله خواندن کل مقاله را ندارید، پاسخ در ویدیوی بالا نیز پنهان است.

سیب