در هر صورت، واکنش های زیر ویدیو در یوتیوب برای خود صحبت می کند – اکثر مفسران دوست دارم از ملکه آمیدالا برگردم. پس از اینکه دو تا از مهم ترین ستاره های فیلم های پیش درآمد، هایدن کریستنسن و یوان مک گرگور، اخیراً در سری فیلم های اوبی وان کنوبی بازگشته اند، اکنون بسیاری برای ناتالی پورتمن نیز همین آرزو را دارند.

ناتالی پورتمن در ویدئویی با مجله GQ بار دیگر تاکید کرد که او کاملاً آماده بازگشت به جنگ ستارگان است. هنگامی که یکی از طرفداران در Reddit از او پرسید، او آشکارا این را اعتراف کرد – اما تاکنون هیچ یک از مسئولین از او نپرسیده اند.

بازگشت شخصیت‌های معروف در دنیای جنگ ستارگان غیرمعمول نیست – دیزنی پلاس حتی به شخصیت‌هایی مانند Boba Fett و Obi-Wan Kenobi سری اختصاص داده است. موارد مورد علاقه طرفداران مانند لوک اسکای واکر، دارث ویدر و دارث ماول همیشه نمایش های کوتاه با استقبال خوبی ارائه دهید. بازگشت دیگری ممکن است اکنون در راه باشد، زیرا ناتالی پورتمن بازیگر گفته است که می تواند در آینده شاهد حضور در جنگ ستارگان باشد.

جنگ ستارگان: ناتالی پورتمن به بازگشت علاقه مند است

نه تنها در دنیای جنگ ستارگان، برخی از پروژه‌ها در حال انجام هستند – سری Fast & Furious نیز به این زودی متوقف نخواهد شد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.