حتی اگر منبع فقط از یک منطقه کمی بزرگتر صحبت کند، این باید تأثیر بسیار مثبتی در استفاده عادی از Samsung Galaxy S23 Ultra داشته باشد. بیشتر اوقات، سنسور فقط کمی از علامت فاصله دارد و پس از آن نمی توانید قفل گوشی هوشمند را باز کنید. و اثر انگشت به عنوان امنیت در برنامه های بیشتر و بیشتری استفاده می شود. فناوری اولتراسونیک به خوبی کار می کند، اما مساحت سنسورها معمولاً خیلی کوچک است. اگر سامسونگ اکنون با گلکسی اس 23 اولترا آن را تغییر دهد، آن وقت است یک پیشرفت بسیار بزرگ در زندگی روزمره هنگام استفاده از تلفن همراه حداقل من اینطور احساس می کنم.

اما نه تنها حسگر اثر انگشت در نمایشگر باید بزرگتر باشد. سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا قرار است در بسیاری از زمینه ها بسیار بهبود یابد. این شامل، برای مثال، دوربین 200 مگاپیکسلی یا عملکرد است. Snapdragon 8 Gen 2 قرار است در یک نسخه با کلاک بالاتر در گوشی هوشمند جدید استفاده شود و در نتیجه بالاترین عملکرد را ایجاد کند. حتی در مقایسه با نسخه قبلی خود، این یک جهش بزرگ خواهد بود. سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا به طور رسمی در اوایل سال 2023 معرفی خواهد شد. نهایتاً پس از آن خواهیم فهمید که آیا تلفن همراه واقعاً خوب است یا خیر.

با گلکسی اس 23 اولترا، سامسونگ به زودی یکی از بهترین گوشی های هوشمند رده بالا را در سال های اخیر معرفی خواهد کرد. جزئیات زیادی قبلاً فاش شده است، اما اکنون یک خبر دیگر در حال انتشار است که بر حسگر اثرانگشت یکپارچه و در نتیجه نقطه ضعف مدل فعلی تأثیر می گذارد.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 Ultra با حسگر اثر انگشت بزرگتر

اکنون بسیاری از گوشی های هوشمند اندرویدی به حسگر اثر انگشت در نمایشگر مجهز شده اند. سنسورهای نوری در تلفن های همراه ارزان قیمت استفاده می شوند. در مدل‌های گران‌تر مانند Galaxy S22 Ultra (تست) با فناوری اولتراسونیک. سامسونگ نسخه‌هایی با فناوری اولتراسونیک را در گوشی‌های هوشمند S کلاس نصب می‌کند که به موجب آن ناحیه‌ای که اثر انگشت روی آن خوانده می‌شود، خیلی بزرگ نیست. این باید با Galaxy S23 Ultra تغییر کند. از حسگر اثر انگشت باید کمی بزرگتر باشد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع