اشتباه نکنید، سامسونگ گلکسی اس 21 FE هنوز هم گوشی خوبی است. در آلمان با قیمتی در حدود 450 یورو معامله می شود و برای مدت طولانی تحت پوشش ضمانت بروزرسانی پنج ساله قرار می گیرد. با این وجود، استراتژی گوشی های هوشمند سامسونگ به طور فزاینده ای مبهم می شود. عرضه گلکسی اس 21 FE قدیمی در هند تنها گواه دیگری بر آن است.

در حالی که تمام دنیا منتظر گلکسی اس 23 اف ای آینده هستند که قرار است جانشین گلکسی اس 21 FE (تست) افسانه ای شود، سامسونگ برنامه های دیگری دارد. تلفن همراه قدیمی قرار است در هند عرضه شود. طبق آخرین اطلاعات سامسونگ گلکسی S21 FE را همانطور که هست رونمایی کرد، یعنی با اسنپدراگون 888 قدیمی در بازار (منبع: tarunvats33). قیمت باید در معادل حدود 450 یورو قرار دادن.

سامسونگ گلکسی S21 FE را برای اولین بار در ژانویه 2022 معرفی کرد. گلکسی S22 FE راه اندازی نشد، در عوض اکنون باید گلکسی S23 FE وجود داشته باشد. دقیقاً به همین دلیل است که کمپین سامسونگ در حال حاضر بسیار انتقادی است، زیرا چه کسی یک تلفن همراه قدیمی می‌خواهد وقتی که نسل جدید نزدیک است؟ Galaxy S21 FE هنوز در هند عرضه نشده است.

شاید سامسونگ با قیمت نسبتا پایین گلکسی S21 FE قدیمی به موفقیت بزرگ امیدوار است. اما گلکسی A54 (تست) نیز در همین محدوده قیمت عمل می کند. سامسونگ با خودش رقابت خواهد کرد و اژدر پرفروش واقعی سری A. اگر حداقل چیزی از نظر فنی یا نوری بهبود یابد. اما باید فقط گوشی هوشمند قدیمی باقی بماند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.