مدت زیادی است که شایعات وجود دارد، اکنون سامسونگ این کار را انجام می دهد گلکسی اس 22 جدید رسما برترین گوشی هوشمند با رنگ «بورا بنفش» ابتدا در کره جنوبی و سایر کشورها در دسترس خواهد بود. این نسخه قرار است مستقیماً از سامسونگ و چندین خرده فروش آنلاین ارائه شود.

در اینجا چیزی است که ما در مورد Galaxy S22 فکر می کنیم:

سامسونگ: همچنین Galaxy Z Flip 4 در “Bora Purple”

ما قبلاً بر اساس اطلاعات فاش شده می دانیم که تلفن تاشو آینده Galaxy Z Flip 4 نیز با رنگ “Bora Purple” ظاهر می شود. سامسونگ همچنین ممکن است بزرگتر را در 10 آگوست به نمایش بگذارد گلکسی زد فولد 4 و همچنین هدفون Galaxy Buds 2 Pro رنگی.

به جز رنگ تغییری ایجاد نشده است این گوشی تقریباً به طور کامل به رنگ بورا بنفش است، از جمله قاب. سامسونگ فقط رنگ متضاد را برای ماژول دوربین پشتی انتخاب کرده است (منبع: سامسونگ).

گوشی هوشمند در کره جنوبی است از 10 آگوست 2022 معادل حدود 750 یورو – درست به موقع برای رویداد بدون بسته بندی سازنده. به گفته سامسونگ، این نسخه در ایالات متحده و اروپا نیز عرضه خواهد شد. سامسونگ دقیقاً کدام کشورها را فاش نکرده است. همچنین اطلاعاتی در مورد قیمت یورو در دسترس نیست. می توان حدس زد که گلکسی اس 22 با رنگ «بورا بنفش» در آلمان نیز عرضه شود.

سامسونگ نسخه جدیدی از گوشی هوشمند برتر خود، گلکسی S22 را معرفی کرده است. در مقایسه با مدل قبلی، فقط ظاهر تغییر کرده است، در حالی که فناوری ثابت مانده است. گلکسی اس 22 جدید نیز قرار است در اروپا عرضه شود.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ گلکسی اس 22 را با رنگ جدید معرفی کرد

این واقعیت که سامسونگ بعداً پرچمداران خود را با رنگ جدید روانه بازار خواهد کرد چیز جدیدی نیست. حتی با گلکسی اس 8 از سال 2017 یک نسخه در “خاکستری ارکیده” وجود داشت، یک سال بعد گلکسی اس 9 در “بنفش یاسی” دنبال شد.