سامسونگ پاک می کند: این تلفن های همراه ریخته می شوند

هرچه گوشی‌های هوشمند سامسونگ قدیمی‌تر باشند، احتمال اینکه در برخی مواقع دیگر به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را دریافت نکنند، بیشتر می‌شود. این ماه دوباره تکرار شد. سامسونگ با گوشی های هوشمند زیر خداحافظی می کند:

هر سه گوشی میان رده در اوایل سال 2019 ارائه شد و به بازار معرفی شد. پس از گذشت کمی بیش از چهار سال، آنها دیگر به روز رسانی نرم افزاری منظم را دریافت نمی کنند. تا کنون، حداقل گاهی اوقات به روز رسانی های نامنظم برای حل مشکلات بحرانی وجود داشته است. اکنون رسماً به پایان رسیده است (منبع: GalaxyClub).

حتی اگر سامسونگ با سه گوشی هوشمند گلکسی خداحافظی کرده باشد، باز هم این احتمال وجود دارد که هر از چند گاهی یک به روز رسانی نرم افزاری وجود داشته باشد. این به ویژه زمانی که مدل‌های خاصی هنوز توسط بسیاری از افراد استفاده می‌شوند و شکاف‌های امنیتی بزرگی ظاهر می‌شوند، صادق است. به عنوان مثال، سامسونگ در گذشته به‌روزرسانی‌هایی را برای گلکسی اس 6 باستانی منتشر کرده بود، حتی اگر سال‌ها پیش آن را حذف کرد.

سامسونگ گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود را به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را برای مدت طولانی عرضه می‌کند، اما در مقطعی باید به پایان برسد. به‌ویژه مدل‌های قدیمی‌تر در حال حاضر در لیست بازدیدکنندگان قرار دارند. این موارد تحت ضمانت به روز رسانی پنج ساله نیستند. سه گوشی هوشمند معروف توسط سامسونگ مرتب شدند. اما هنوز روزنه ای از امید وجود دارد.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ گوشی های هوشمند خاصی را مرتب می کند

اگر تلفن همراه بسیار قدیمی دارید و از برنامه های مرتبط با امنیت مانند بانکداری آنلاین استفاده می کنید، وقت آن رسیده است که یک تلفن همراه جدید داشته باشید. شما نباید هیچ خطر غیر ضروری را بپذیرید زیرا حفره های امنیتی به راحتی قابل سوء استفاده هستند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Samsung Galaxy A54 یک گوشی هوشمند میان رده است:

سامسونگ هرگز گوشی های هوشمند را به طور کامل رها نمی کند

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

سامسونگ با سه مدل دیگر خداحافظی می کند تحت ضمانت به روز رسانی جدید پنج ساله قرار نمی گیرد تبدیل شود. این خیلی دیرتر آمد. با این وجود، عرضه تلفن های همراه قدیمی با بیش از چهار سال در حال حاضر به طور قابل توجهی بیشتر از حد انتظار است. زمانی که گوشی‌های هوشمند و سخت‌افزار داخلی بیش از حد قدیمی شوند، این کار تمام می‌شود. سپس باید به دنبال مدلی به روزتر بگردید.