سامسونگ و شیائومی با شکست مواجه می شوند

بنابراین آیفون های اپل جلوتر هستند – حداقل در برگه اطلاعات. در عمل، نرخ انتقال داده در درجه اول به پوشش شبکه موجود و شرایط قرارداد تلفن همراه بستگی دارد. در عمل، تفاوت اپل، سامسونگ و شیائومی باید ناچیز باشد.

اپل تا سال 2020 5G را به آیفون های خود نیاورد – مدت ها بعد از اینکه سامسونگ یا شیائومی از استاندارد ارتباطات سریع موبایل پشتیبانی کردند. اما به نظر می رسد انتظار ارزش آن را داشت. وقتی صحبت از توربو داده به میان می‌آید، تلفن‌های همراه فرقه کوپرتینویی بسیار جلوتر هستند (منبع: Speedtest.net).

این یک الگوی شناخته شده است: اپل اغلب دیر وارد می شود و تنها پس از رفع اولین مشکلات رویش، نوآوری های فنی را ارائه می دهد. اما سپس اپل با قدرت ضربه می زند و اغلب رقبا را تحت الشعاع قرار می دهد. این مورد در مورد استاندارد ارتباطات سیار سریع 5G نیز صادق است.

انتقال داده: آیفون های اپل سریع ترین هستندمنبع

اوکلا در تحلیل اخیر به این نتیجه رسیده است. گوشی‌های هوشمند این شرکت به تفکیک سازنده تقسیم شده‌اند سیب متوسط سرعت انتقال اطلاعات 68.60 مگابیت بر ثانیه. در آپلود 12.00 مگابیت بر ثانیه است. نایب قهرمان سامسونگ به وضوح شکست خورده است: سرعت آن در دانلود 47.77 مگابیت بر ثانیه است و 9.90 مگابیت بر ثانیه در آپلود. حتی عقب تر است شیائومی با سرعت 39.32 مگابیت بر ثانیه (دانلود) و 9.96 مگابیت بر ثانیه.

آیفون های اپل چیزی جز اردک های لنگ هستند. با این حال، در مقایسه با رقبا، اغلب تنها عملکرد خالص است که اهمیت دارد، که تراشه A-سریع آن را فعال می کند. اما تلفن های همراه فرقه در جاهای دیگر نیز پیشتاز هستند – و رقبایی مانند سامسونگ یا شیائومی را بسیار پشت سر گذاشته اند.

سیب

دید دستگاه ها واضح تر است. را تاپ 5 به طور کامل توسط آیفون تصاحب شده است. آیفون 14 پرو مکس با سرعت دانلود 129.45 مگابیت در ثانیه مقام اول، مدال برنز به آیفون 14 با سرعت دانلود 108.04 مگابیت بر ثانیه و رتبه پنجم به آیفون 13 پرو با سرعت دانلود 97.80 مگابیت بر ثانیه رسید.

همه ارقام بر اساس داده های سه ماهه چهارم سال 2022 از آلمان است.

به‌سرعت WLAN را به اشتراک بگذارید – این روش کار می‌کند

در عمل به سختی تفاوت وجود دارد