سامسونگ نتیجه گیری می کند: ChatGPT بسیار خطرناک است

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

تصاویر را می توان با ابزارهای هوش مصنوعی نیز ایجاد کرد:

ChatGPT: OpenAI متون را “بررسی” می کند

این ممنوعیت احتمالاً نتیجه مستقیم یک حادثه در ماه آوریل است. سامسونگ کشف کرده بود که ظاهرا کارمندان کدهای حساس و یادداشت‌های جلسه مورد استفاده در ChatGPT دارند. سامسونگ قطعاً می‌خواهد از انتقال اسرار شرکت به رقابت مایکروسافت و OpenAI (ChatGPT) یا Google (Google Bard) جلوگیری کند.

سامسونگ تنها کشوری نیست که در مورد ChatGPT و روبات‌های متنی مشابه نگرانی‌های مربوط به حفاظت از داده‌ها دارد. دولت ایتالیا به طور موقت استفاده از آن را به طور کامل ممنوع کرده بود، اما از آن زمان این ممنوعیت را لغو کرده است. بانک هایی مانند JPMorgan Chase و Citigroup نیز استفاده از ChatGPT را ممنوع یا محدود کرده اند.

سامسونگ کارمندان خود را از استفاده از ChatGPT منع می کند. این شرکت خطر اشتراک‌گذاری مجدد اطلاعات حساس با هوش مصنوعی را بسیار زیاد می‌داند. اگر کارمندان به استفاده از ربات های متنی ادامه دهند، ممکن است حتی اخراج شوند.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ: کارمندان از ChatGPT محروم خواهند شد

طبق گفته OpenAI، اپراتور ChatGPT، مکالمات توسط کاربران برای بهبود سیستم هایشان “ممیزی” می شوند. OpenAI خود توصیه می کند که اطلاعات حساس را به اشتراک نگذارید. طبق گفته OpenAI، زمانی که یک شرکت از ChatGPT API استفاده می کند، مکالمات قابل مشاهده نیستند.

سامسونگ در یادداشتی به کارمندان خود هشدار داد استفاده از ابزارهای مولد هوش مصنوعی مانند ChatGPT اکنون ممنوع است. کارمندان دیگر مجاز به استفاده از چنین ابزارهایی در دستگاه های متعلق به شرکت و شبکه های داخلی سامسونگ نیستند. به گفته سامسونگ، این فقط باید یک محدودیت موقت باشد. این تا زمانی اعمال می‌شود که گروه یک محیط امن برای استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی ایجاد کند که در جزئیات توضیح داده نشده باشد.

علاوه بر اطلاعات مربوط به شرکت، کارکنان نیز باید از انتقال داده های شخصی خودداری کنند. به گفته سامسونگ، این موارد احتمالاً می‌تواند به نتیجه‌گیری درباره مالکیت معنوی این گروه اجازه دهد. برای نقض سیاست جدید سامسونگ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که عواقب سختی، تا پایان فسخ بدون اطلاع قبلی را شامل شود (منبع: بلومبرگ).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع