سامسونگ می خواهد عملکرد انقلابی را در ساعت های هوشمند ادغام کند

طبق پتنتی که اکنون منتشر شده است، سامسونگ آن را می خواهد به طور خودکار کالری مصرفی را با استفاده از ساعت هوشمند اندازه گیری کنید (منبع: USPTO). هر زمان که چیزی می خورید یا می نوشید، کالری مصرفی باید به طور خودکار شناسایی و ذخیره شود. هنگامی که در تمرین هستید یا می خواهید تناسب اندام خود را حفظ کنید، این یک ویژگی واقعا انقلابی خواهد بود. شما هرگز فراموش نمی کنید که دوباره چیزی وارد کنید و نتایج دیگر جعل نمی شوند.

طبق اطلاعات فعلی، ویژگی کالری جدید احتمالا فقط برای ساعت‌های هوشمند گلکسی در دسترس خواهد بود، زیرا باید یک سنسور کاملاً جدید نصب شود. بنابراین اگر می خواهید از این عملکرد استفاده کنید، دیر یا زود باید به یک ساعت جدید تغییر دهید. باید دید که آیا این عملکرد قبلاً با گلکسی واچ 6 معرفی خواهد شد یا خیر. این پتنت تنها در می 2023 ظاهر شد. احتمالاً کمی بیشتر طول می کشد تا ساعت هوشمند سامسونگ بتواند به طور خودکار کالری مصرف شده را تشخیص دهد.منبع ساعت های هوشمند سامسونگ عملکردهای زیادی دارند که کم و بیش مفید به نظر می رسند. اما اکنون گفته می شود که این شرکت کره جنوبی در حال کار بر روی یک ویژگی واقعا انقلابی است که در ساعت های هوشمند آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این مربوط به کالری هایی است که هر روز می خورید.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ می خواهد کالری دریافتی را از طریق ساعت هوشمند اندازه گیری کند

سوال بزرگ خواهد بود این اندازه گیری دقیقا چگونه کار می کند. در نهایت، ساعت فقط زمانی می تواند چیزی را اندازه گیری کند که کالری های ارائه شده نیز در بدن توزیع شده باشد. بنابراین دیدن اینکه سامسونگ واقعاً چگونه این ویژگی را اجرا می کند بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

بسیاری از ساعت های هوشمند می توانند کالری سوزانده شده را نشان دهند. مقادیر مختلف تجزیه و تحلیل می شود. این کالری ارائه شده، که در طول روز ضبط می کنید، باید قبلا به صورت دستی وارد شده است. بنابراین هر بار که چیزی می خورید، باید کالری را محاسبه کنید و بتوانید آنها را در برنامه ها وارد کنید. اما این بسیار دست و پا گیر است و این دقیقا همان چیزی است که سامسونگ می خواهد در آینده تغییر دهد.

اینها ساعت های هوشمند فعلی سامسونگ هستند:

ساعت های قدیمی سامسونگ هیچ چیز را دریافت نمی کنند