سامسونگ تاکنون برای ساعت های هوشمند خود به نمایشگرهای OLED متکی بوده است. این باید در آینده تغییر کند، زیرا این شرکت در حال توسعه فناوری نمایشگر جدیدی برای ساعت‌های هوشمند است که مزایای زیادی به همراه دارد. سایر شرکت ها نیز از این مزیت بهره مند خواهند شد.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ در حال توسعه نمایشگرهای MicroLED برای ساعت های هوشمند است

با این حال، تنها در ساعت های هوشمند نیست که نمایشگرهای MicroLED در آینده به طور فزاینده ای جایگزین نمایشگرهای OLED می شوند. پنل های جدید همچنین به دلیل مزایای زیادی که دارند به طور فزاینده ای در مناطق دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال در رایانه های همراه، تبلت ها و همچنین تلویزیون ها. برخی از این محصولات در حال حاضر در محصولات ممتاز ساخته شده‌اند، اما در سال‌های آینده اهمیت بیشتری خواهند یافت. بنابراین مهم است که سامسونگ از این فناوری استفاده کند و به عنوان تامین کننده به اولین انتخاب تبدیل شود. در پایان، کاربران سامسونگ و همچنین کاربران اپل و سایر تولیدکنندگان از آن سود می برند.

نمایشگرهای OLED در حال حاضر اولین انتخاب بسیاری از تولیدکنندگان ساعت هوشمند هستند. این در سال های آینده تغییر خواهد کرد، زیرا نمایشگرهای MicroLED مزایای زیادی دارند. آنها روشن تر هستند، نسبت کنتراست بهتر و ارائه رنگ عالی دارند. علاوه بر این، نمایشگرهای MicroLED در فضای باز آسان‌تر خوانده می‌شوند و انرژی کمتری مصرف می‌کنند. پس جای تعجب نیست که آنها برای ساعت های هوشمند عالی هستند. این دلیل دیگری است که چرا سامسونگ باید چنین صفحه نمایش های مدرنی را برای ساعت های هوشمند توسعه دهد (منبع: ETNews).

ساعت های هوشمند فعلی سامسونگ می توانند این کار را انجام دهند:

نمایشگرهای MicroLED اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند

نمایشگرهای MicroLED نباید تنها در ساعت‌های گلکسی سامسونگ استفاده شوند. برای شرکت بسیار مهم است که این فناوری به خوبی توسعه یافته است که اپل این ها را برای ساعت های هوشمند خود می خرد. سامسونگ در حال حاضر نمایشگرهای OLED را برای محصولات مختلف به اپل عرضه کرده است. از آنجایی که سازنده آیفون می‌خواهد در آینده بیشتر بر روی نمایشگرهای MicroLED تمرکز کند و علاقه به پنل‌های OLED کاهش می‌یابد، تنها منطقی است که سامسونگ از فناوری جدید استفاده کند و به استانداردهای کیفیت بالا دست یابد.