سامسونگ اخیراً در اپلیکیشن Health فاش کرد که این شرکت در حال کار بر روی حلقه ای است که داده های بدن شما را درست مانند یک ردیاب تناسب اندام جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند. همانطور که اکنون مشخص است، حلقه قرار است استفاده دومی داشته باشد. همچنین باید بتوان از آن برای استفاده از عینک های سامسونگ استفاده کرد. یک پتنت مربوطه نشان می دهد عینک AR در ترکیب با حلقه:

گفته می شود عینک AR سامسونگ و حلقه با هم کار می کنند. (منبع تصویر: Samsung/TheElec)

در 26 جولای 2023، سامسونگ رویداد بعدی Unpacked را برگزار خواهد کرد که در آن چندین محصول جدید انتظار می رود. سامسونگ نه تنها باید دو گوشی تاشو جدید گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 را معرفی کند، بلکه باید تبلت‌های جدید گلکسی تب اس 9 و ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ 6 را نیز معرفی کند. در واقع حلقه در آنجا انتظار نمی رود. شاید سامسونگ نیز بخواهد ما را غافلگیر کند و چشم انداز ارائه دهد.

سامسونگ در حال حاضر محصولات بی شماری را ارائه می دهد – از تلفن های هوشمند گرفته تا تبلت ها و ردیاب های تناسب اندام. اما این کافی نیست، زیرا این شرکت کره‌ای می‌خواهد توسعه بیشتری پیدا کند و سری محصولات بسیار ویژه‌ای در حال توسعه با Galaxy Pulse دارد.

سامسونگ الکترونیکس

انگشتر دو منظوره سامسونگ

اگر یک گوشی سامسونگ دارید، می توانید با این نکات در ویدیو آن را بسیار بهتر کنید:

رویداد سامسونگ در راه است

اپل به طور کامل از یک دستگاه خارجی برای کار با ویژن پرو صرف نظر می کند. همه چیز در آنجا از طریق دوربین ها و حرکات دست کنترل می شود. این احتمال وجود دارد که سامسونگ عینک AR خود را به همین دلیل به تعویق انداخته باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.