سامسونگ در جایی که دیگر سازندگان شکست می خورند مدیریت می کند

می توان حدس زد که سامسونگ به طور رسمی نسل بعدی گوشی های تاشو خود را در ماه آگوست یا سپتامبر 2023 معرفی خواهد کرد. انتظار می رود هر دو گوشی هوشمند با گوشی جدید عرضه شوند اسنپدراگون 8 نسل 2 به عنوان پردازنده مجهز شود. صفحه نمایش ها باید از نظر اندازه شبیه به صفحه نمایش های قبلی باشند.

به غیر از لولای جدید و گواهی IP67، خودی ادعا می کند که جزئیات دیگری را به دست آورده است. گفته می شود، گلکسی زد فولد 5 حدود 10 گرم سبک تر از Galaxy Z Fold 4 است، که در نهایت به وزن 253 گرم می رسد (منبع: chunvn8888 در توییتر).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

یکی از منابع داخلی ادعا می‌کند که گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 از طراحی لولای جدیدی بهره می‌برند که دید تاشو را کاهش می‌دهد و اجازه می‌دهد دو نیمه کاملا صاف بسته شوند. بنابراین که باید می توان از ورود گرد و غبار به طور موثر جلوگیری کرد. با این حال، هندلینگ گوشی هوشمند نباید برای مالک تغییر کند.

تلفن های همراه تاشو فعلی سامسونگ به این صورت است:

اینسایدر: تلفن های همراه تاشو سامسونگ سبک تر می شوند

وقتی نوبت به محافظت در برابر آب و گرد و غبار پس از آن، گوشی‌های هوشمند تاشو سامسونگ، اوپو، هوآوی و سایر سازندگان تاکنون رقم خوبی را از دست نداده‌اند. ویژگی‌های خاص تلفن‌های همراه تاشو باعث سردرد مهندسان می‌شود – اما اکنون سامسونگ احتمالاً این مشکل را کنترل کرده است.

تلفن های همراه تاشو بعدی سامسونگ احتمالاً اولین نمایش را خواهند داشت: Galaxy Z Fold 5 و Flip 5 باید دارای گواهی IP67 باشند. این دو مدل را به اولین گوشی هوشمند تاشو تبدیل می‌کند که برای ضد گرد و غبار طراحی شده‌اند. یک لولای جدید باید آن را ممکن کند.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy Z Fold 5 و Flip 5 ضد گرد و غبار

اگر سامسونگ واقعاً گواهی IP67 را معرفی کند، این کار را می کند به معنای پیشرفت قابل توجه است و می‌تواند در مقاوم‌تر کردن تلفن‌های همراه تاشو، که تا به امروز کاملاً شکننده بوده‌اند، در برابر تأثیرات محیطی کمک کند. سامسونگ هنوز به طور رسمی این مرحله را تایید نکرده است. مدل های فعلی در حال حاضر ضد آب هستند، اما هنوز ضد گرد و غبار نیستند.