سامسونگ چند هفته پیش توزیع آپدیت اندروید 13 را برای گوشی های هوشمند برتر خود آغاز کرد. در این میان، نوبت به میان رده ها نیز رسیده و اولین تبلت های سامسونگ نیز به روز می شوند. اما به همین جا ختم نمی شود، زیرا سامسونگ به قول خود عمل می کند و آنها را نیز تامین می کند مدل های بسیار مقرون به صرفه با جدیدترین نرم افزارکه توسط تعداد زیادی از مردم خریداری می شود. اکنون نوبت به گلکسی A03s رسیده است که در Aldi با قیمتی مقرون به صرفه فروخته شد. گوشی هوشمند سطح پایه اکنون به روز رسانی اندروید 13 را با One UI 5.0 دریافت می کند (منبع: SamMobile). مثل همیشه، توزیع به صورت موجی انجام می شود، بنابراین به روز رسانی باید در روزها یا هفته های آینده با شما باشد.

در واقع، این تلفن همراه ارزان سامسونگ نباید تا فوریه 2023 عرضه می شد. بنابراین سامسونگ دروغ می گوید دو ماه زودتر از برنامه و بنابراین به هدف خود برای تجهیز تمامی گوشی های پشتیبانی شده به اندروید 13 تا پایان سال 2022 نزدیک تر می شود. بنابراین اگر صاحب یک Samsung Galaxy A03s هستید، باید به دنبال به‌روزرسانی نرم‌افزار باشید. رابط کاربری جدید One UI 5.0 نوآوری های زیادی را معرفی می کند که در ویدیوی زیر به طور مفصل به شما نشان می دهیم:

سایر گوشی های سامسونگ نیز به دنبال آن خواهند بود

سامسونگ همچنان پا به پای گاز می گذارد و به روز رسانی های نرم افزاری بیشتری را برای گوشی های هوشمند گلکسی خود توزیع می کند. این بار یک مدل بسیار خاص گرفت، زیرا یکی از ارزان ترین تلفن های همراه سامسونگ است که در Aldi نیز فروخته می شد.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ گلکسی A03s اندروید 13 را دریافت می کند

سامسونگ اکنون تقریباً هر روز اندروید 13 را برای یکی از تلفن های هوشمند خود عرضه می کند. اکثر دستگاه‌ها از قبل عرضه شده‌اند، بنابراین برخی از تلفن‌های همراه کمتر رایج به‌زودی به‌روزرسانی خواهند شد. سامسونگ زیربنای سیاست به‌روزرسانی خوب خود است. اگر گوشی سامسونگ شما هنوز آپدیت اندروید 13 را دریافت نکرده است، در هفته های آینده دریافت خواهد کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.