Samsung Galaxy Watch 4 در حال حاضر یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند اندرویدی موجود در بازار است. اما با آپدیت نرم افزاری بعدی، ساعت دوباره به میزان قابل توجهی ارتقا پیدا می کند. اکنون سامسونگ به طور رسمی نسخه بعدی را معرفی کرده است.

سامسونگ الکترونیکس

One UI Watch 4.5 برای Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 اولین ساعت هوشمند اندرویدی بود که با آخرین نسخه Wear OS 3.0 راه اندازی شد و رابط کاربری One UI Watch داشت. معرفی گلکسی واچ 5 به زودی در راه است و سامسونگ آن را دارد One UI Watch 4.5 بر اساس Wear OS 3.5 اعلام کرد. این آپدیت برای گلکسی واچ 4 و واچ 4 کلاسیک و سایر ساعت های گلکسی منتشر خواهد شد. منظور سامسونگ از این موضوع مطمئناً گلکسی واچ 5، واچ 6 و غیره است.

با Galaxy Watch بهتر می توانید از عملکردهای گوشی هوشمند سامسونگ خود استفاده کنید. (منبع تصویر: سامسونگ)

سامسونگ نه تنها واچ فیس های جدید را معرفی می کند، که البته در دسترس خواهند بود، بلکه از بسیاری از نقاط شروع می کند. به عنوان مثال صفحه کلیدی که به طور قابل توجهی گزینه های بیشتری را ارائه می دهد. صفحه‌کلید را می‌توان به سرعت تغییر داد، از ژست‌های سوایپ استفاده کرد و زبان را تغییر داد. علاوه بر این، می توانید با انتخاب سیم کارت مناسب به طور مستقیم از ساعت بسته به برنامه، از دو سیم کارت موجود در تلفن هوشمند خود از طریق Smartwatch بهتر استفاده کنید.

با نرم افزار جدید گلکسی واچ 4 نیز در دسترس تر خواهد بود. سامسونگ در حال معرفی ویژگی هایی است که به افراد دارای ناتوانی رنگ یا کوررنگ کمک می کند تا ساعت را بهتر بخوانند. علاوه بر این، هنگام پخش موسیقی از طریق هدفون، تعادل را می توان تنظیم کرد. دکمه های فیزیکی را می توان حتی عملکردهای فردی بیشتری نسبت داد. صفحه لمسی را نیز می توان قفل کرد و تنها با فشار دادن و نگه داشتن یک دکمه دوباره از آن استفاده کرد. برای مثال اگر در حال شنا هستید و نمی خواهید صفحه نمایش لمسی به آب واکنش نشان دهد مفید است. این به روز رسانی باید “به زودی” در دسترس باشد (منبع: سامسونگ).

Samsung Galaxy Watch 4 چیزهای زیادی روی خود دارد که در این ویدیو به شما نشان می دهیم:

سامسونگ گلکسی واچ 5 به زودی عرضه می شود

سامسونگ احتمالا نرم افزار جدید ساعت های هوشمند خود را قبل از عرضه گلکسی واچ 5 منتشر نخواهد کرد. در حال حاضر هیچ اطلاعات مشخصی در این مورد وجود ندارد، اما باید انتظار آن را داشته باشید. تنها پس از معرفی گلکسی واچ 5، گلکسی واچ 4 به درستی ارتقا می یابد. این شرکت همین کار را با گوشی های هوشمند خود انجام می دهد.