هوآوی ممکن است در بازار گوشی‌های هوشمند با مشکل مواجه شده باشد، اما این مانع از این نمی‌شود که این شرکت چینی محصولات واقعاً قوی تولید کند. این باید شامل Huawei Watch Buds نیز باشد. این یک ساعت هوشمند جدید است که عملکرد اضافی بسیار خاصی دارد و بنابراین دو دستگاه را ترکیب می کند.

هواوی

Huawei Watch Buds هدفون های داخل گوش را مخفی می کند

اکثر سازندگان ساعت های هوشمند می سازند. اینها ساعت های هوشمندی هستند که عملکردهای زیادی را روی مچ دست با یا بدون گوشی هوشمند ارائه می دهند. هواوی با Watch Buds یک قدم جلوتر رفته است. زیرا با این دستگاه نه تنها یک ساعت هوشمند کلاسیک، بلکه هدفون داخل گوشی نیز دریافت می کنید. برای دریافت هدفون، تنها کاری که باید انجام دهید این است صفحه نمایش ساعت هوشمند را بلند کنید. سپس به نظر می رسد این است:

Huawei Watch Buds هدفون های داخل گوش را در بدنه پنهان می کند. (منبع تصویر: Weibo & HuaweiCentral)

بنابراین، با Huawei Watch Buds، یک ساعت هوشمند واقعاً زیبا خواهید داشت که با یک بند چرمی، قاب فلزی و صفحه نمایش بزرگ، اما با هدفون در داخل قاب عرضه می‌شود. این تقریباً خیلی دیوانه به نظر می رسد. اما در واقع گفته می شود که یک محصول نهایی است که اکنون بسته بندی آن ظاهر شده است. بنابراین این ایده نباید خیلی طولانی شود. به عنوان مثال، نوکیا هدفون را در تلفن همراه خود قرار داده است. بنابراین امکانات هنوز تمام نشده است.

با Huawei Watch D، این شرکت در حال حاضر یک ساعت هوشمند منحصر به فرد در محدوده خود دارد:

هواوی تسلیم نمی شود

از زمان تحریم ایالات متحده، متوجه شده اید که هواوی شکست نخواهد خورد. این شرکت چینی به ساخت گوشی‌های هوشمند ادامه می‌دهد، اما دستگاه‌های کاملاً جدیدی را نیز وارد بازار می‌کند و بر نوآوری‌ها در آنجا تمرکز می‌کند. این قطعاً باید با Huawei Watch Buds دوباره موفق شود. زمانی که ساعت هوشمند جدید معرفی شود به شما اطلاع خواهیم داد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.