سازنده چینی نشان می دهد که چگونه این کار انجام می شود

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

یک هاچ بک شیک و مدرن با پول نسبتاً کمی وجود دارد که با ابعاد کوچک بیرونی خود برای شهر مناسب است. را رسیدن به افتخار بلکه آن را ممکن می سازد همه جانبه. مرغ دریایی در چین به طور معمول باید از 10700 یورو عرضه شود. بر اساس اطلاعات فاش شده شرکت، فروشندگانی نیز وجود خواهند داشت که تا 8700 یورو کاهش می یابند (منبع: Car News China).

خودروهای الکترونیکی ارزان قیمت چین: این باتری این امکان را فراهم می کند

با این وجود، تولیدکنندگان چینی در حال حاضر بارها و بارها به نمایندگان بزرگ صنعت اروپا نشان می‌دهند که خودروهای الکترونیکی نیز می‌توانند ارزان‌تر باشند. اخیراً، سرمایه گذاری مشترک چینی و آمریکایی SAIC-GM-Wuling با مدل جدید خود Bin Guo توجه خود را به خود جلب کرده است. گفته می‌شود که این خودروی الکتریکی کوچک حتی از BYD Seagull نیز ارزان‌تر است.

خودروهای الکترونیکی گران هستند، در واقع به قدری گران هستند که تعویض آن برای بسیاری غیرممکن است. یک حقیقت ساده که در چین صدق نمی کند. آنها هستند، استرومر ارزان قیمت و یک مدل خاص هیجان انگیز قبلاً به بیرون درز کرده است. بهترین ها: سازنده قبلاً در آلمان شروع به کار کرده است.

Stromer کوچک، واقعاً بزرگ: BYD خودروهای الکترونیکی جذاب را با قیمتی بالا به ارمغان می آورد

قیمت پایین در درجه اول با تغییر تکنولوژی باتری امکان پذیر است. زیرا در Seagull انتظار می رود BYD یکی داشته باشد باتری یون سدیم مانع. با توجه به اطلاعات تا کنون، از نظر فنی می‌تواند با انواع باتری‌های رایج‌تر همگام شود. عمدتاً به این دلیل که سدیم بسیار راحت‌تر از مثلاً لیتیوم در دسترس است – و به دست آوردن آن آسان‌تر است. هزینه باتری کاهش می یابد به وضوح.

با بی وای دی مرغ دریایی به زودی باید منتظر یک خودروی الکترونیکی جدید باشیم که در بالای محدوده قیمت قرار دارد. در این مورد، بالا پایین است: استرومر کوچک از چین قرار است تا چند روز دیگر ارائه شود و باید ارائه شود. برچسب قیمت تبدیل شده از 9000 یورو شلخته شدن

هنوز مشخص نیست که آیا و کی BYD مدل Seagull را به اروپا خواهد آورد یا خیر. می توان متصور شد، هر چه باشد، BYD قبلاً با اولین خودروهای الکتریکی خود در آلمان شروع به کار کرده است. را با این حال، قیمت فروش باید دوباره افزایش یابد زیرا BYD باید استانداردهای امنیتی بالاتری نسبت به چین داشته باشد.

نه تنها از نظر قیمت، خودروهای الکترونیکی چین رقابت فزاینده‌ای برای فولکس‌واگن و شرکت ایجاد می‌کنند:

برای 9000 یورو، مشتریان خودروهای الکترونیکی در آلمان در حال حاضر حتی شانس واقعی برای یافتن خودروی ارزان قیمت را ندارند. با Seagull، BYD، به عنوان یکی دیگر از تولیدکنندگان چینی، نشان می‌دهد که خودروهای الکترونیکی لزوماً نیازی به شارژ بیش از حد حساب شما ندارند. زیرا برای قیمت پایین وجود دارد قطعا کاری برای انجام دادن:

  • برد: تا 305 کیلومتر یا تا 405 کیلومتر طبق استاندارد چینی WLTC
  • دو نسخه باتری: 30 و 38 کیلووات ساعت ظرفیت
  • دو موتور ممکن: 55 کیلووات یا 70 کیلووات
  • حداکثر سرعت: 130 کیلومتر بر ساعت
  • چهار نفره پنج در