کم کم جزئیات بیشتر و بیشتری در مورد OnePlus 11 مشخص می شود. اکنون مشخص شده است که پرچمدار آینده برند Oppo می تواند نسبتاً سریع شارژ شود. نسل قبلی با 20 وات پیشی گرفته است – اما این گوشی به طور شگفت انگیزی نمی تواند با اوج عملکرد OnePlus 10T برابری کند.

OnePlus: شرکتی که در پشت

OnePlus 11: باتری را با 100 وات شارژ کنید

برخی از جزئیات در مورد OnePlus 11 حتی قبل از عرضه رسمی شناخته شده است. به عنوان مثال، ما می دانیم که گوشی هوشمند چگونه خواهد بود و چه ویژگی هایی خواهد داشت. اکنون حداکثر ظرفیت شارژ باتری نیز مشخص شده است. با توجه به یک نهاد صدور گواهینامه، باتری از OnePlus 11 را با حداکثر 100 وات شارژ کنید ترک (منبع: MySmartPrice). ظرفیت آن به احتمال زیاد 5000 میلی آمپر ساعت خواهد بود.

بنابراین در مقایسه با OnePlus 10 Pro با یک پرش قدرت 20 وات حساب کردن با این حال، این سریعترین معجزه باتری در تاریخ OnePlus نیست: OnePlus 10T را می توان با 150 وات شارژ کرد.

شارژر منطبق برای OnePlus 11 باید مدلی باشد که قبلاً آن را دارد در Realme GT2 Explorer Master شرکت کرد. این تعجب آور نیست، زیرا Realme به عنوان یک برند Oppo شروع به کار کرد و هنوز هم ارتباط نزدیکی با سازنده دارد. وان پلاس به نوبه خود اکنون متعلق به اوپو است.

هنوز چند افسانه در مورد باتری ها وجود دارد که ما خوشحالیم که در ویدیو آنها را روشن می کنیم:

OnePlus 11: پنج سال به روز رسانی اندروید

OnePlus 11 احتمالاً از ضمانت به‌روزرسانی جدیدی که اخیراً اعلام شده است، بهره خواهد برد. بنابراین کاربران مجاز به چهار سال به روز رسانی سیستم عامل و منتظر یک سال دیگر از به روز رسانی های امنیتی باشید.

هنوز مشخص نیست که این تلفن همراه چه زمانی عرضه می شود. از آنجایی که OnePlus 10 Pro در ژانویه 2022 عرضه شد، OnePlus 11 می تواند با Snapdragon 8 Gen 2 و صفحه نمایش 6.7 اینچی AMOLED عرضه شود. در ابتدای سال 2023 برای شروع.