زیرمجموعه فولکس‌واگن بسته‌ای همه جانبه بی‌خیال را برای طرفداران خودروهای الکترونیکی گردآوری کرده است

اما یک سال قبل یک چیز جدید در انتظار ما است: اشکودا در حال برنامه ریزی است کاملا برقی SUV جمع و جور و بلافاصله نام را فاش کرد: Der الروق قرار است جانشین الکتریکی Karoq باشد. اما از آنجایی که فقط برای امسال به روز شد، هر دو احتمالاً برای مدتی به صورت موازی وجود خواهند داشت.

در حالی که VW اکنون یکی با ID.2all دارد زیبایی شناسی معمول تر دنبال می شود، اما برنامه های ID.2 X باید از قبل نشان دهنده مینی SUV اشکودا باشد. Skoda کوچک برقی برای اولین بار در سال 2025 برنامه ریزی شده است (منبع: Skoda).

در سال 2026 زمان دو تازه وارد واقعی فرا خواهد رسید. اشکودا قبلاً به طور کامل به یکی از آنها نگاه کرده است: تحت کلمه کلیدی “فضا”، اشکودا در حال برنامه ریزی یک نسخه سری از خودروی مفهومی Vision 7S – یک SUV هفت نفره است. با این مفهوم، اشکودا زبان طراحی جدید خود را ارائه کرد. بر این اساس، Vision 7S نیز تا حدی با سایر مدل ها طنین انداز می شود. این SUV عظیم پرچمدار جدید اشکودا خواهد بود.

با ID.2، فولکس‌واگن اولین نگاهی به مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر این گروه ارائه کرده است:

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

شناسه فولکس واگن 2all: خودرو الکترونیکی ارائه شده به قیمت 25000 یورو

اکتاویا بالاخره برق می‌شود

اشکودا هم ترازی مجدد خود را ساده نمی بیند: برند فولکس واگن می خواهد تا سال 2026 6 خودروی الکتریکی جدید عرضه کند. این خودروساز به جای یک ستاره الکتریکی موفق، برد خود را گسترش می دهد. به زودی چیزی برای همه وجود خواهد داشت.

اشکودا در حال افزایش برد خودروهای الکتریکی است: این مدل ها تا سال 2026 برنامه ریزی شده اند

اشکودا در حال حاضر شش خودروی برقی جدید را تا سال 2026 معرفی می کند که بدون غرور نیست. با این حال، تنها چهار مورد از آنها واقعا جدید هستند. از آنجا که فیگورهای قبلی از سری Enyaq – Skoda Enyaq iV و نسخه کوپه Skoda Enyaq RS iV – قرار است در سال 2025 به روز شوند.

اشکودا طولی در حدود 4.5 متر برای Elroq مشخص کرده است. این مقدار کمی طولانی تر از مدل قبلی موتور احتراقی خواهد بود و همراه با فاصله بین محورهای بلند معمولی خودروهای الکترونیکی، باید فضای مناسب در داخل مراقبت از اشکودا می خواهد این خودرو را در سال 2024 به طور رسمی معرفی کند، اما هنوز تاریخی برای عرضه در بازار وجود ندارد.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

Volksstromer از Skoda: Mini-SUV در سه گانه فولکس واگن

مقرون به صرفه ترین خودروی الکتریکی اشکودا نیز برای همان سال با به روز رسانی Enyaq برنامه ریزی شده است. چک ها در حال برنامه ریزی یک قطعه به طول 4.1 متر با کلمه کلیدی “کوچک” هستند. استرومر سبک SUV، برچسب قیمت: حدود 25000 یورو. گزارش قبلی و همچنین شکل ظاهری نشان می دهد که نسخه Skoda ID.2 پشت آن قرار دارد:

اینگونه است که اشکودا ارزان‌ترین خودروی برقی موجود در مجموعه را برای آینده قابل پیش‌بینی تصور می‌کند. (منبع تصویر: اشکودا)

با این حال، آنچه در پشت کلمه کلیدی “Combi” پنهان شده، بسیار مهمتر است. اشکودا در مورد یکی می نویسد اختراع مجدد پرفروش. این موضوع مشخص می کند که چه چیزی در خطر است: اشکودا در سال 2026 خواهد بود اکتاویای برقی را به صورت استیشن واگن معرفی کنید. طرفداران خودروهای الکترونیکی و اشکودا باید به یک اندازه از این مدل هیجان زده باشند.