زمستان آینده این اتفاق خواهد افتاد

شما می توانید هزینه های برق را با یک نیروگاه بالکن کاهش دهید:

قیمت بنزین در آلمان دوباره کاهش می یابد

در چند هفته آخر زمستان بارها و بارها گفته می شد که آلمان فصل سرد را به خوبی پشت سر می گذارد. با این حال، طلسم سرمای بعدی باید چالش بزرگ دیگری باشد. کمبود گاز تهدید می شود. به گفته کارشناسان برجسته، این اتفاق نخواهد افتاد (منبع: رویترز).

جنگ در اوکراین باعث افزایش سرسام آور قیمت انرژی در آلمان شده است. در حالی که زمستان اکنون پشت سر گذاشته شده است، بسیاری در حال حاضر با نگرانی منتظر فصل بعدی هستند. در آنجا، وضعیت برای آلمان ممکن است دوباره دشوار شود. اما اکنون همه چیز روشن است.

آلمان گاز کافی برای زمستان آینده دارد

عرضه پایدار گاز در آلمان همچنین تضمین می کند که قیمت ها دوباره به میزان قابل توجهی کاهش یابد. بنابراین اگر هنوز با تخفیف بالا دست و پنجه نرم می کنید، باید حداکثر اکنون به دنبال جایگزینی باشید (در Check24 مقایسه کنید). قیمت برق نیز در این مدت کاهش چشمگیری داشته است.

علیرغم شرایط سخت و وابستگی به گاز روسیه، آلمان به راحتی کنار آمد زیرا تصمیمات سیاسی درستی اتخاذ شد و مردم واقعاً در مصرف انرژی صرفه جویی کردند.

قیمت برق و گاز را در Check24 مقایسه کنید

با این وجود، آژانس شبکه فدرال بارها و بارها هشدار می دهد که مردم و صنعت باید به صرفه جویی در مصرف گاز ادامه دهند. این زمستان های نسبتا معتدل و همچنین اقدامات ریاضتی عمده توسط شهروندان و همچنین شرکت ها اطمینان حاصل کرده اند که مخازن ذخیره گاز به خوبی پر شده و کمبود گاز وجود ندارد. رئیس آژانس شبکه فدرال در توییتی از جمعیت و شرکت‌ها تمجید کرد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به گفته موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (DIW)، چشم انداز آینده آنقدر خوب است که آلمان باید تبدیل از پایانه های شناور به پایانه های LNG ثابت را متوقف کند. پایانه های LNG شناور که در حال حاضر در حال استفاده هستند و در ترکیب با پایانه های LNG در بلژیک و هلند ساخته خواهند شد. اطمینان از تامین گاز قابل اطمینان