رپر آلمانی اکنون پادشاه جدید چارت است

یک رکورد جدید در چارت های آلمان سروصدا به پا کرده است: رپر آلمانی آپاچی 207 با آهنگ خود Roller رکورد قابل توجهی را به نام خود ثبت کرده است و حتی موفقیت طولانی مدت Last Christmas را نیز از بین برده است.

از سال 2018 دارد آپاچی 207 به عنوان یک رپر حرفه ای شهاب سنگی داشت گذاشته رپر مانهایم با آهنگ Roller که نام اصلی وی ولکان یامان است، اکنون به یک شاهکار واقعی دست یافته است: این آهنگ اکنون بیش از 160 هفته، یعنی بیش از 3 سال، در نمودارهای آلمانی سپری کرده و به این ترتیب رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

آپاچی 207: رپر آلمانی وام را بیرون کرد! از تاج و تخت نمودار

رولر اکنون به مدت 162 هفته با وقفه در چارت آلمان باقی مانده است. با آن آپاچی 207 حتی از آخرین کریسمس Wham پیشی گرفت!، زیرا طبق گفته شرکت تحقیقات بازار GfK Entertainment، کلاسیک پاپ مدرن کریسمس “فقط” تا 161 هفته از راه رسیده است. برخلاف آهنگ جذاب جورج مایکل، که در سال 1984 منتشر شد، رولر این شاهکار را در مدت زمان بسیار کوتاه تری مدیریت کرد – این آهنگ تنها در سال 2019 بر روی رکورد EP منتشر شد.

در حالی که آپاچی 207 می تواند از موفقیت خود در رپ خوشحال باشد، یک رپر دیگر باعث ناامیدی زیادی در جامعه GTA می شود:

با این حال، آپاچی 207 با آهنگ دیگری – Tom Odells – داغ است Another Love اکنون 161 هفته است. این آهنگ عاشقانه که در ابتدا در سال 2013 منتشر شد، در TikTok به آهنگی از همبستگی برای مردم اوکراین و ایران شکوفا شد. (منبع: Tagesschau / اینستاگرام)

The Magnificent Three|2sad2disco|Stairwell|Record

The Magnificent Three|2sad2disco|Stairwell|Record

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/03/19 19:04

سال 2023 می تواند سال بزرگی برای آپاچی 207 باشد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ویدیوی رسمی Apache 207 Roller را اینجا ببینید:

برای حرفه نسبتاً جوان خود، آپاچی 207 قبلاً یک رکورد شکن واقعی را در Roller ثبت کرده است – و در سال 2023 این هنرمند قبلاً با پشتکار روی وضعیت خود به عنوان یک ستاره رپ کار کرده است. پس از چند کنسرت زنده اضافی در ژانویه، او نیز مورد توجه قرار گرفته است از طریق همکاری غیرمعمول با اودو لیندنبرگ هیجان زده – آهنگ Komet در 20 ژانویه 2023 منتشر شد و در جدول تک آهنگ های آلمان به رتبه یک رسید.