سامسونگ هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که رویداد بعدی Unpacked چه زمانی برگزار خواهد شد، اما یک منبع داخلی آن را برای گروه به عهده گرفته است. علاوه بر تلفن های همراه تاشو جدید و ساعت های هوشمند، نسخه دیگری از گلکسی اس 22 نیز وجود خواهد داشت. تاییدیه جدیدی برای این رویداد وجود دارد.

سامسونگ الکترونیکس

رویداد Samsung Unpacked در 10 آگوست 2022

به روز شده در 18 ژوئیه 2022: ایوان بلاس اکنون به طور غیر رسمی این موضوع را تایید کرده است رویداد بعدی سامسونگ در 10 آگوست 2022 برگزار خواهد شد:

کالای اصلی:

تا چند هفته دیگر، سامسونگ محصولات جدید خود را در رویداد Unpacked ارائه خواهد کرد. قبلاً مشخص بود که این رویداد در ماه اوت برگزار می شود. تاریخ، با این حال، هنوز نه. Jon Prosser یک خودی آگاه با اطلاعات موثق است. او دریافته است که رویداد Unpacked بعدی سامسونگ در 10 آگوست 2022 برگزار خواهد شد. محصولات ارائه شده در آنجا خواهد بود از 26 آگوست 2022 در دسترس خواهد بود (منبع: جان پروسر). پیش‌سفارش باید بلافاصله پس از رویداد امکان‌پذیر باشد.

محصولات زیر در رویداد سامسونگ ارائه خواهند شد:

  • سامسونگ گلکسی زد فولد 4
  • Samsung Galaxy Z Flip 4
  • Samsung Galaxy Watch 5 (40mm)
  • Samsung Galaxy Watch 5 (44mm)
  • Samsung Galaxy Watch 5 Pro (46mm)

سامسونگ نه تنها با نسخه کلاسیک با قاب چرخان خداحافظی می کند، بلکه با ساعت هوشمند پرو کوچکتر نیز خداحافظی می کند. بنابراین گلکسی واچ 5 همچنان در دو اندازه در دسترس خواهد بود، اما گلکسی واچ 5 پرو فقط در نسخه 46 میلی متری. این یک استراتژی بسیار غیرعادی است که سامسونگ دنبال می کند. شاید بعد از این رویداد متوجه شوید که چرا شرکت این کار را انجام می دهد.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic جانشینی پیدا نمی کند:

Samsung Galaxy S22 جدید نیز در راه است

سامسونگ علاوه بر محصولات واقعا جدید، نسخه جدیدی از گلکسی اس 22 را نیز عرضه خواهد کرد. نسخه ای در رنگ جدید اسطوخودوس نیز از 26 آگوست 2022 در دسترس خواهد بود. البته هرکسی باید پاسخگوی ارزش خرید باشد یا خیر. Galaxy S22 اکنون بسیار ارزان‌تر است، بنابراین خرید رنگی متفاوت با قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی به سختی ارزش آن را دارد. اما اگر صبر کنید، گوشی هوشمند در رنگ جدید می تواند بسیار جالب باشد.