اکنون رسمی شده است و اپل شما را به رویداد ویژه بعدی در 7 سپتامبر با شعار “Far out.” که به معنای چیزی شبیه “دور بیرون” است دعوت می کند. به طور مناسب، اپتیک نیز یادآور وسعت جهان است. در همین حال، پخش زنده رویداد آیفون 14 قبلاً فعال شده است. اما کجا می توانید رویداد اپل را ببینید؟

سیب

آخرین حدس و گمان درست است، زیرا در حال حاضر در حال بارگیری است اپل جمعیت رسانه ای را به رویداد بعدی در 7 سپتامبر 2022 دعوت می کند. این بار، این دعوت حتی به یک رویداد زنده واقعی اشاره می کند، زیرا نمایندگان منتخب رسانه های آمریکایی اجازه دارند در روز مذکور مستقیماً در تئاتر استیو جابز در پردیس اپل برقصند و خود نوآوری های روز را ببینند. با این حال، می تواند مشابه WWDC در ماه ژوئن باشد. همه به یک فیلم ضبط شده نگاه می کنند، اما می توانند محصولات جدید مانند آیفون 14 را مستقیماً در محل بررسی کنند.

رویداد اپل برای آیفون 14: پخش زنده

اگر می خواهید پخش زنده را تماشا کنید، اپل گزینه های مختلفی دارد. ساده ترین گزینه برای هر کسی که علاقه مند است مطمئناً این است پخش مستقیم مستقیم در YouTube. قبلاً راه اندازی و مسلح شده است. فقط در 7 سپتامبر، ساعت 7 بعد از ظهر به وقت ما هماهنگ کنید یا مستقیماً به اینجا در وب سایت ما نگاه کنید:

گزینه دیگر این است که استریم زنده برای ارائه آیفون 14 را مستقیماً در وب سایت رویداد اپل دنبال کنید. این نیز قبلاً تنظیم شده است و تاریخ صحیح را به شما یادآوری می کند. زمان داده شده (ساعت 10) البته به منطقه زمانی در کالیفرنیا اشاره دارد. و سپس برنامه Apple TV وجود دارد. پخش زنده را می توان در دستگاه های سازگار (iPhone، iPad، Mac، Apple TV، Fire TV، تلویزیون های مختلف و غیره) نیز مشاهده کرد.

آیا اپل طراحی جدیدی را برای اپل واچ 8 اجرا خواهد کرد؟ این هنوز نامشخص است، اما مفاهیم پشت آن عالی به نظر می رسند:

بررسی اجمالی: کدام محصولات اپل مورد انتظار هستند؟

و چه محصولات جدیدی را می توان در روز انتظار داشت؟ آیفون 14 باید تنظیم شود. همینطور جدید اپل واچ سری 8 به همراه نسخه جدید و بزرگتر XL. همچنین گمانه زنی هایی در مورد نسخه جدید اپل واچ SE وجود دارد. ما مطمئناً تاریخ انتشار iOS 16 را نیز خواهیم فهمید. اما شما بیهوده منتظر iPad و مک های جدید خواهید بود. یک نشانه مهم این است: تاخیر iPadOS 16 و macOS Ventura که اکنون تایید شده است. بنابراین اپل به احتمال زیاد به رویداد دیگری در ماه اکتبر دعوت خواهد کرد.