روز دیوانه کننده تیم کوک، رئیس اپل در محل کار

روز کاری او معمولاً شامل جلسات، جلسات، جلسات است. کوک علیرغم ماهیت ساده‌رویش، به بی‌شکیبایی‌اش معروف استمخصوصاً نسبت به کارکنانی که آمادگی کافی ندارند. هر کسی که با کوک ملاقات می کند، درگیر انبوهی از سوالات است.

او اپل را به اولین شرکت ۳ تریلیون دلاری تاریخ تبدیل کرد: تیم کوک. این مدیر نامحسوس 12 سال است که در راس گروه آمریکایی قرار دارد. موفقیت تصادفی نیست، زیرا روز کاری کوک با دقت برنامه ریزی شده است.

سیب

تیم کوک یک سحرخیز واقعی است. ساعت 3:45 بامداد ساعت زنگ دار او زنگ می زند. زمانی که کوک از خواب بیدار می شود، حدود یک ساعت از وقت خود را صرف مرور ایمیل های خود می کند – بین 700 تا 800 هر روز. کوک در مصاحبه ای گفت: “من دوست دارم به نظرات کاربران نگاه کنم.” این به او کمک می کند تا روی افرادی خارج از اپل که برای شرکت آمریکایی بسیار مهم هستند تمرکز کند.

آیفون 14 (به علاوه) در رنگ زرد – تبلیغات اپل

اولین کسانی که می آیند، آخرین هایی که می روند

او از شما 10 سوال خواهد پرسید. اگر به آنها پاسخ قانع کننده ای بدهید، 10 تا دیگر به شما می دهد. اگر بتوانید به مدت یک سال به تمام سوالات پاسخ رضایت بخش بدهید، از این به بعد فقط 9 سوال از شما خواهد پرسید. یکی از کارمندان سابق گفت: اگر اشتباه کنید و به یک سوال پاسخ رضایت بخش ندهید، 20 سوال از شما می پرسد و سپس 30 سوال. انتظارات تیم کوک از تیمش با یکدیگر.

به تازگی اپل آیفون 14 (پلاس) را با رنگ زرد معرفی کرده است:

در جلسه دیگری که حول مشکلات تولید در چین بود، کوک ظاهراً از یکی از مدیران ارشد اپل خواست تا سوار هواپیما شود و به جمهوری خلق پرواز کند تا مشکل را در زمین حل کند. تنها چیزی که نیاز بود یک “چرا هنوز اینجایی؟” بی احساس بود؟

هر کسی که اپل را می شنود به چیزهای زیادی فکر می کند: آیفون، مک و البته اسطوره بنیانگذار استیو جابز، که در سال 2011 خیلی زود ما را ترک کرد. فقط تعداد بسیار کمی از آنها باید به طور خود به خود به تیم کوک فکر کنند – به اشتباه. زیرا پس از مرگ جابز، کوک سکان هدایت اپل را بر عهده گرفت و الف گروه موفق به یک ماشین چاپ پول واقعی. نگاهی به روزهای کاری معمولی او نشان می دهد که این مرد 62 ساله چگونه به این موفقیت دست یافته است.

تیم کوک یک سحرخیز است

و مانند هر سرآشپز خوب، کوک اولین کسی است که می آید و آخرین نفری است که می رود. او معمولاً ساعت 8.45 شب به خانه می رسد – کمی بعد از آن به رختخواب می رود. یک روز کاری معمولی برای تیم کوک 12 ساعت است.منبع

در مرحله بعد، رئیس اپل به استارباکس می رود تا با قهوه به بررسی ایمیل هایش ادامه دهد. سپس به پردیس اپل می‌رود.

رئیس اپل از کارمندان ناآماده متنفر است

برای ناهار، کوک به غذاخوری شرکت می رود. در آنجا او دوست دارد به طور تصادفی با کارمندان عجیب اپل بنشیند و آنها را درگیر گفتگو کند. این به او بینش های منحصر به فردی می دهد که در غیر این صورت برای رئیس اپل در حباب مدیریتی اش انکار می شد.

حدود ساعت 5 صبح، تیم کوک برای تمرین می رود. جالب اینجاست که این مرد 61 ساله از استودیو تناسب اندام موجود در محل شرکت اپل استفاده نمی کند. او ترجیح می دهد به یک باشگاه خصوصی برود. کوک که خود را یک “عجیب ورزشی” توصیف می کند، می خواهد از حریم خصوصی خود محافظت کند.

برای صبحانه، کوک آن را کلاسیک دوست دارد. به طور معمول، سرآشپز اپل دو تخم مرغ بدون زرده به همراه بیکن بوقلمون می خورد. همچنین غلات صبحانه بدون قند با شیر بادام شیرین نشده.