رقیب مرد عنکبوتی یک ورودی بزرگ ایجاد می کند


طرفداران کتاب های مصور خوشحال خواهند شد زیرا نتفلیکس اکنون یکی از سه بازسازی اصلی مرد عنکبوتی را می گیرد. دومین فیلم انفرادی او تا چند روز دیگر روی پلتفرم معروف و محبوب استریم پخش خواهد شد.

نتفلیکس

دنیای مرد عنکبوتی خود سونی در حال حاضر باید بدون مرد عنکبوتی کار کند، اما مخالفان او در حال حاضر آنجا هستند. با Venom در سال 2018 شروع شد. همزیست عجیب و غریب از فضا یکی از دشمنان اصلی پیتر پارکر (اسپایدرمن) در کمیک ها به همراه «گرین گابلین» و «دکتر اختاپوس» است.

Venom: Let There Be Carnage: نتفلیکس دشمنان مرد عنکبوتی را می گیرد

اما همانطور که قبلا ذکر شد، رویارویی این دو قهرمان کمیک باید منتظر ماند. اولین ونوم ادی براک (تام هاردی) را به عنوان میزبان انتخاب می کند – این دو پویا با هم یک ضدقهرمان عالی را می سازند. در قسمت 2 “Venom: Let There Be Carnage” از سال 2021 حتی نبرد نهایی سیمبیوت ها نیز وجود خواهد داشت.

نتفلیکس اکنون این فیلم را گرفته و نمایش می دهد از 20 جولای 2023 در نرخ ثابت جریان (مشاهده در Netflix). این فیلم با کمی بیش از 500 میلیون دلار در سینماها بسیار موفق بود، اما پس از آن به قسمت اول (در حال حاضر قابل تماشا در دیزنی +) نرسید. این فیلم در سال 2018 بیش از 800 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. با این حال، این قبل از همه گیری کرونا بود.

گرمه:

Venom: Let There Be Carnage | تریلر آلمانی

اما آیا ظاهر دوم ونوم ارزش دیدن دارد؟ را نظر منتقدان حرفه ای و بینندگان “واقعی” متفاوت است. امتیاز IMDb 5.9 نسبتا ضعیف است. تصویر حرفه ای ها در Rotten Tomatoes مشابه است – تنها 57 درصد از فیلم متقاعد شده اند.

با این حال، عموم مردم این را به طور آشکار متفاوت می بینند. ببخش 84 درصد قابل توجه در رای گیری به طور خلاصه: تماشاگران «Venom: Let There Be Carnage» را می پسندند و چندان به نظر حرفه ای ها اهمیت نمی دهند.

بازیگر و کارگردان در مصاحبه ای:

اتصال به MCU ظاهر می شود

یک اشاره کوچک: حتماً باید «Venom: Let There Be Carnage» را تا انتها تماشا کنید، زیرا یک آب نبات کوچک در آنجا پنهان شده است. اتفاقاً، این در صحنه میانی فیلم موفق MCU “Spider-Man: No Way Home” (در WOW تماشا کنید) ادامه یافت.

اما آینده خود ونوم چیست؟ طبق برنامه ریزی فعلی خواهد بود پاییز 2024 بازگشت با یک فیلم جدید و هنوز بدون عنوان. با این حال، پیش از آن، «کرایون شکارچی» (اکتبر 2023) و «مادام وب» (فوریه 2024) به دنیای مرد عنکبوتی سونی خواهند پیوست. «موربیوس» سال گذشته در سینماها اکران شد اما همه جا را ناامید کرد. همچنین انتظار می‌رود که Venom نقش مهمی در بازی ویدیویی Marvel’s Spider-Man 2 ایفا کند که قرار است در ماه اکتبر برای PS5 عرضه شود (پیش‌سفارش از آمازون).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.





منبع