رقابت برای نام شما؟ این انیمه را نمی توانید از دست بدهیدمنبع

“ترکیب زندگی ماوراء طبیعی و مدرن امروزی داستانی اشک آلود از قدرت عاطفی شگفت انگیز را به وجود می آورد.” (دفترنامه منتقد)

با سوزومه که در اصل Suzume no Tojimari نام داشت، فیلم بعدی شینکای در 13 آوریل 2023 شروع می شود به طور رسمی در سینماهای آلمان در زادگاهش ژاپن، این انیمه قبلاً موفقیت بزرگی داشته است و در آنجا حتی از آخرین فیلم Dragon Ball نیز موفق تر بود.

در حال حاضر، Suzume دارای یک چشمگیر است امتیاز منتقدان 93 درصد در جمع‌آوری بررسی Rotten Tomatoes.

در اینجا چیزی است که باید در مورد فیلم انیمیشن بدانید

“عاقبت بسیار مورد انتظار ماکوتو شینکای یک انیمیشن زیبا و ماجراجویی فوق العاده است.” (Fiction Horizon)

اسم شما – دیروز، امروز و برای همیشه [Blu-ray]

بررسی های بین المللی نیز برجسته هستند! در اینجا چند گزیده آورده شده است:

شروع رسمی فیلم روی سن از 13 آوریل در سینماهای آلمان! با این حال، در بسیاری از نقاط، در حال حاضر اجراهای ارائه شده برای 11 آوریل 2023. در اینجا توصیه می کنیم به برنامه سینمای مربوطه در منطقه خود نگاه کنید.

وقتی نام ماکوتو شینکای به میان می آید، طرفداران انیمه بلافاصله گوش های خود را تیز می کنند! این کارگردان ژاپنی در فیلم Your Name 2016 بازی کرد به موفقیتی عظیم در سراسر جهان رسید و خارج از صحنه انیمه نامی برای خود دست و پا کرد.

اسم شما  - دیروز، امروز و برای همیشه [Blu-ray]

سوزوم | تریلر رسمی 2 (زیرنویس آلمانی)

اتفاقا سوزومه هم این کار را خواهد کرد با دوبله آلمانی اجرا کن. می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره صداپیشگان در Publisher Crunchyroll پیدا کنید.

احتمالاً طرفداران انیمه قبلاً 13 آوریل را در تقویم خود مشخص کرده اند، اما طرفداران غیرانیمه نیز باید تاریخ را یادداشت کنند. در این روز فیلم جدید سازنده Your Name اکران خواهد شد. ما به شما می گوییم آنچه را که باید در مورد سوزوم بدانید.

انیمه

سوزوم در ماه آوریل در آلمان عرضه می شود

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در 2023/03/29 02:33

کارهای او نیز بسیار موفق هستند زیرا زیرا آنها برای مخاطبان گسترده ای جذاب هستند و به طور انحصاری برای طرفداران انیمه و مانگا هدف قرار نمی گیرد، همانطور که در مورد اکثر فیلم های انیمه وجود دارد.

سوزوم در مورد دختر مدرسه ای 17 ساله سوزومه ایواتو است که به سراسر ژاپن سفر می کند. برای قفل کردن درهای مرموز، که در غیر این صورت باعث بلایای وحشتناک می شود.

«از دست دادن خود در تصاویر نقاشی، عبور از عظمت مطلق دنیای واقعی و تخیلی شینکای، تجربه‌ای است که ارزش بزرگ‌ترین بوم نقاشی را دارد.» (IndieWire)