رزرو مجدد بلیط DB: این روش کار می کند!

رزرو مجدد بلیط DB موضوعی است که بسیاری از مسافران را به خود مشغول می کند. شاید مقصد کاملاً اشتباهی را انتخاب کرده باشید یا مکان دیگری را انتخاب کرده باشید که ترجیح می دهید از آن دیدن کنید. می توانید در بخش بعدی متوجه شوید که آیا می توانید بلیط DB را دوباره رزرو کنید و چگونه این کار را انجام دهید.

در مقاله ما می توانید دریابید که چگونه می توانید بلیط DB را دوباره رزرو کنید و به چه موارد دیگری مانند تغییرات خاص باید توجه کنید.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

اول از همه، بستگی به این دارد که در وهله اول از کجا بلیط خود را خریداری کرده اید. اگر علاوه بر موارد دیگر، بلیط خود را مستقیماً از ایستگاه قطار یا باجه دریافت کرده اید، فقط می توانید بلیط را در آژانس DB مربوطه یا در مرکز مسافرتی رزرو کنید. انجام این کار به صورت آنلاین حتی ساده تر است. از دو طریق می توانید بلیط مورد نظر خود را مجددا رزرو کنید. از جستجوی سفارش استفاده کنید و شماره سفارش و نام خود را وارد کنید. نوع دوم حتی ساده تر است. اگر حساب کاربری دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نمای کلی بلیط های خود را باز کنید. شما از قبل می توانید این کار را انجام دهید رزرو مجدد معمولاً بدون مشکل انجام دادن. کسانی که در سفر به راحتی اهمیت می دهند حتما این بالش مسافرتی را خریداری کنند.

چگونه می‌توانم بلیط پس‌انداز خود را دوباره رزرو کنم؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

دلایل زیادی وجود دارد که رزرو مجدد بلیط DB می تواند برای مسافران مهم باشد، به عنوان مثال تغییر برنامه سفر، رزرو نادرست، لغو قطار، تاخیر
یا انعطاف پذیری و سفارشی سازی برنامه های سفر.

حتی با یک قیمت پس انداز، می توانید قبل از اولین روز اعتبار یکی را دریافت کنید رزرو مجدد یا لغو ساختن با این حال، این نیاز به کارمزد 10 یورویی دارد که سپس از اعتبار باقیمانده شما کسر می شود. شما یک کوپن دریافت خواهید کرد که می توانید ظرف سه سال از آن استفاده کنید. اگر در حال حرکت هستید و می خواهید همزمان از زمان به خوبی استفاده کنید، به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید کتاب های صوتی و نمایشنامه های رادیویی را به صورت استریم و دانلود کنید.

شما می توانید با قطار به مقاصد عالی برای تعطیلات در آلمان برسید که در ویدیو به شما معرفی می کنیم.

آیا می توانم بلیط قطار را دوباره رزرو کنم؟