ردیاب جی پی اس کاسه غذا برای سگ – گزارش آزمایش و میدانی

بسته به موقعیت (درختان، ساختمان ها، شروع ضبط)، ممکن است اتفاق بیفتد که تعیین موقعیت بسیار اشتباه باشد. اگر ردیاب روی یقه باشد اما مدام فرسوده نشود، اندازه گیری موقعیت و ضبط با تاخیر خاصی شروع می شود. سپس به نظر می رسد که نقطه شروع تا 50 متر از موقعیت صحیح جابجا شده است. در دوره بعدی، تعیین مکان کاملاً دقیق است.

در واقع، نقطه شروع و پایان دور یکسان است – اما ردیاب با تاخیر کار می کند / (منبع تصویر: GIGA)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Fressnapf تنها ارائه دهنده ردیاب های اختصاصی GPS برای سگ ها و گربه ها نیست. این وب سایت همچنین محصولات Tractive و Weenect را فهرست و مقایسه می کند.

 • اولین تفاوت بزرگ قیمت است: در حالی که Fressnapf در قیمت همه جانبه از تقریبا 75 یورو دو سال پوشش تلفن همراه از ردیاب خرید دو محصول دیگر حدود 25 یورو ارزان تر است – اما پس از آن هزینه های اشتراک شروع می شود. این 60 یورو دیگر در سال است.
 • Fressnapf وعده a ردیابی بلادرنگ مبتنی بر تلفن همراه نه تنها در آلمان، بلکه در 21 کشور اروپایی دیگر (بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، یونان، بریتانیا، ایتالیا، کرواسی، لتونی، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، هلند، نروژ، اتریش، لهستان، سوئد، سوئیس، اسلواکی، اسپانیا، جمهوری چک، مجارستان).
 • دستگاه کوچک با بست Velcro به یقه وصل شده و وزن آن تنها 43 گرم است.باطری، گیرنده GPS، سیم کارت، فرستنده و گیرنده تلفن همراه و LED در ابعاد 7*3*1.6 سانتی متر نصب شده است. دومی وضعیت شارژ را نشان می دهد، اما همچنین می تواند از راه دور به عنوان یک “چراغ قوه” فعال شود تا در تاریکی راحت تر قسمت بیرونی را ببیند.
 • ردیاب با استفاده از یک “لودینگ پوک” کوچک که روی دستگاه قرار می گیرد بارگذاری می شود. در نتیجه وجود دارد هیچ نقطه تماس باز وجود ندارد که چیزی بتواند در آن نفوذ کند.
 • همه چیز توسط یکی کنترل و ارزیابی می شود برنامه رایگان برای اندروید و آیفون وجود دارد می دهد.
 • ردیاب GPS سگ به طور خودکار هر 60 ثانیه یک گزارش موقعیت مکانی ارسال می کند. اگر “ردیابی زنده” فعال شود، آنها با ریتم 15 ثانیه ای می آیند.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

دستگاه در تست به خوبی عمل کرد:

منبع تصویر: GIGA

نقاط قوت و ضعف ردیاب GPS Fressnapf

هر کسی که سگی دارد که اغلب فرار می‌کند، در برخی مواقع با ردیاب‌های GPS برخورد خواهد کرد. برای من هم همینطور بود و در طول تحقیقاتم در نهایت به “ردیاب Fressnapf” برخوردم. حالا می‌خواهم به شما معرفی کنم که بخش کوچک چه چیزی را وعده می‌دهد و چه چیزی را می‌تواند حفظ کند.

GPS: فناوری، ویژگی‌ها، جایگزین‌ها

همچنین یک ردیاب GPS برای گربه ها وجود دارد – هر 10 دقیقه یک سیگنال ارسال می کند. در مورد گربه ها، فرد فراری را فرض نمی کند، بلکه “واکر” را در نظر می گیرد. اما در اینجا نیز، ردیابی زنده می‌تواند گزارش‌ها را به 30 ثانیه کاهش دهد.

ردیاب سگ Fressnapf در آزمایش تعطیلات

تنها زمانی که سگ شما منطقه تحت پوشش شبکه را ترک می کند، تنها هستید. بنابراین ردیاب بیشتر برای “مناطق متمدن” است و نه برای پیاده روی در بیابان.

باران، حمام آب و حمل و نقل خشن به دستگاه آسیب نمی رساند و باعث گم شدن ردیاب نمی شود.

هنگامی که ردیاب در داخل خانه، در مناطق متراکم ساخته شده یا در مناطقی با پوشش درختان متراکم است، خطاهای موقعیت مشابه نیز رخ می دهد. هر کسی که تا به حال از برنامه های ناوبری یا نقشه های گوگل در چنین شرایطی استفاده کرده باشد، این وضعیت را می داند: موقعیت فقط “تقریبا” تشخیص داده می شود. در بیشتر موارد، این برای یافتن سگ کافی است، زیرا قطعاً در دید یا محدوده صدا قرار خواهد گرفت.

 • قیمت خوب است: فقط کمتر از 75 یورو شامل پوشش شبکه اتحادیه اروپا برای 2 سال و اگر “تخفیف دوستان Fressnapf” را رایگان فعال کنید، 5 درصد دیگر پس انداز می کنید.
 • عمر طولانی – تا 1 هفته – با شارژ مجدد سریع. یک “حالت خواب” می تواند ردیاب را تا زمانی که واقعاً مورد نیاز باشد غیرفعال کند.
 • وضعیت شارژ کم توسط برنامه به عنوان یک اعلان نمایش داده می شود.
 • غیر حساس به آب، ماسه و گرد و غبار (IP 67).
 • وزن کم و اتصال پایدار با نوار چسب. حتی یک داچشوند احتمالا دیگر متوجه ردیاب روی یقه خود نخواهد شد.
 • هنگامی که حرکت تشخیص داده می شود، خود را فعال می کند.
 • برنامه های خوب برای اندروید و آیفون.
 • فعال سازی و راه اندازی سریع و آسان.
 • رومینگ بین المللی بدون دردسر.
 • LED شارژ همچنین می تواند از راه دور فعال شود تا به عنوان یک “مشعل” در شب عمل کند تا به مکان سگ کمک کند.
 • گاهی اوقات موقعیت واقعی ردیاب تا 50 متر از محل واقعی فاصله دارد. این نیز به این دلیل است که اولین “پیام” به برنامه تنها 60 ثانیه پس از شناسایی فعالیت رخ می دهد. جستجوی فعال این زمان را به 15 ثانیه کاهش می دهد.
 • با اتصال آن، ردیاب کاسه تغذیه حدود 4 سانتی متر عرض و 8 سانتی متر طول دارد. اگرچه می توان آن را به یک یقه نازک وصل کرد، اما ممکن است به شکلی آزاردهنده به اطراف تکان بخورد. به همین دلیل خود Fressnapf آن را برای سگ های با جثه متوسط ​​تا بزرگ توصیه می کند.
 • این برنامه (هنوز) از geofencing پشتیبانی نمی کند. با این حال، این باید در سال 2023 تغییر کند و سپس می‌توانید مشخص کنید که هنگام خروج از یک منطقه، زنگ هشدار به صدا در آید.

تاپ یا فلاپ؟

اولین چیزها: حتی اگر در این تعطیلات به آن نیازی نداشتیم، ردیاب سگ Fressnapf را خرید خوبی می‌دانیم. تماشای مسیر در برنامه پس از پیاده روی در تپه های شنی نه تنها سرگرم کننده است، بلکه به شما احساس امنیت می دهد. این بار مطمئناً به سرعت جدایی را پیدا می کردیم.

پوشش شبکه اروپا در شبکه D1 و D2 تضمین می کند که ردیاب در خارج از کشور نیز بدون هیچ اقدام دیگری کار می کند – و این برای 2 سال در قیمت گنجانده شده است.

با این حال، ما نمی خواهیم این واقعیت را پنهان کنیم که ردیاب دارای چند نقطه ضعف است که برخی از آنها می توانند در مواقع اضطراری مشکلاتی را ایجاد کنند. برای مثال باید متوجه باشید که سگ تنها در صورتی پیدا می شود که سیم کارت موجود در ردیاب “شبکه داشته باشد”. برای مثال، در بررسی بعدی متوجه شدیم که بخش‌هایی از پیاده‌روی‌ها در ساحل ثبت نشده است، زیرا ردیاب Fressnapf نمی‌تواند با شبکه تلفن همراه ارتباط برقرار کند.

پس از آزمایش، ما یک توصیه خرید صادقانه و مستقل برای ردیاب سگ از Fressnapf دادیم. قیمتش نسبت به رقبا خیلی خوبه استفاده از دستگاه آسان و قابل اعتماد است. نقاط ضعف اندک در مواقع اضطراری تاثیری ندارند زیرا مکان فعال بسیار خوب عمل می کند.

سال گذشته “هنری” در حالی که در تعطیلات بود از باغ کلبه فرار کرد. از آنجایی که او یک فرد قابل اعتماد مزمن است که با همه می رود، ساعت ها به دنبال او گشتیم و کل استراحتگاه را دیوانه کردیم. اولین مرحله یک برچسب با اطلاعات تماس برای یقه بود. اما در واقع من می خواهم بدانم که او بلافاصله کجاست – بنابراین به دنبال ردیاب های GPS گشتم.

به صفحه اطلاعات ردیاب Fressnapf

ردیاب GPS Fressnapf برای سگ ها چه وعده ای می دهد؟