ربات چت هوش مصنوعی داشته باشید تا خرید آنلاین را متحول کنید

پس از سامسونگ در حال حاضر احتمالا بیش از حد می خواهد آمازون برای چت ربات های هوش مصنوعی خود مبارزه می کند. آگهی های شغلی جدید واقعاً اجازه هیچ نتیجه گیری دیگری را نمی دهند. بنابراین این گروه به دنبال مهندسان نرم افزار است تا به ایجاد جستجوی ChatGPT مانند در پلتفرم خرید کمک کنند.

به طور خاص، آمازون می خواهد “عملکرد جستجو را با یک تجربه مکالمه تعاملی دوباره طراحی کند.” باید به کاربران فرصت داده شود تا پاسخ سوالات خود را بیابند، برای مقایسه محصولات با یکدیگر و همچنین پیشنهادات شخصی را از ربات متن دریافت کنید. آمازون به دنبال چیزی کمتر از “بهترین و باهوش ترین ذهن ها” نیست.

خود این گروه طرح خود را برای چت ربات های هوش مصنوعی به عنوان یک چشم انداز و “دگرگونی منحصر به فرد” توصیف می کند. در حالت ایده آل، این باید به سرعت اجرا شود. مشتری باید رقیب ChatGPT در صورت امکان “فورا در دسترس” قرار داد (منبع: بلومبرگ).

اگرچه آگهی‌های شغلی عمومی هستند، کری برتولینو، سخنگوی آمازون، یکی از آنها را دارد نظر در مورد موضوع رد شد. اما می توان «به میزان قابل توجهی» روی هوش مصنوعی مولد در تمام زمینه های تجاری سرمایه گذاری کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

علاوه بر OpenAI که عمدتاً توسط مایکروسافت تأمین مالی می شود، تقریباً همه شرکت های بزرگ فناوری اخیراً این کار را انجام داده اند معرفی چت ربات های هوش مصنوعی اعلام کرد. Google Bard در حال حاضر در بسیاری از کشورها در دسترس است – اما نه در اتحادیه اروپا. گفته می شود ربات متنی سامسونگ در حال توسعه است، اما در ابتدا فقط برای استفاده داخلی در نظر گرفته شده است. گروه فیسبوک متا به کار بر روی مدل زبان LlaMA خود ادامه می دهد.

آمازون ظاهراً می خواهد جستجوی ChatGPT مانند را به پلتفرم خرید خود اضافه کند. حداقل این چیزی است که آگهی های شغلی جدید نشان می دهد. آنها به دنبال کارمندانی هستند که «جستجوی آمازون را با یک تجربه مکالمه تعاملی دوباره طراحی کنند».

آمازون

کارکنان تحت تعقیب: آمازون برای جستجوی ChatGPT برنامه ریزی می کند

Google Bard: جستجوی جدید هوش مصنوعی به این صورت است

شرکت های فناوری وارد نبرد چت بات ها می شوند

گوگل در حال حاضر یک قدم جلوتر رفته است: