رایان رینولدز باز می‌کند: اولین ماجراجویی ددپول “محققانه” بود

اولین فیلم ددپول تا سال 2016 روی پرده های بزرگ قرار نگرفت، اما این ضدقهرمان سرشناس اولین بازی خود را 7 سال زودتر در فیلم X-Men Origins: Wolverine انجام داد. با این حال، رایان رینولدز از اولین حضورش در فیلم ددپول در صفحه نمایش بزرگ چندان راضی نبود.

رایان رینولدز X-Men Origins: Wolverine را زباله مطلق می نامد

اگرچه تولید فیلم ددپول چندین بار در هاله ای از ابهام قرار گرفت، اما محصول نهایی در سال 2016 به موفقیت بزرگی تبدیل شد. این فیلم اکشن طنز توده ها را مجذوب خود کرد – به لطف رایان رینولدز که آشکارا در نقش ضدقهرمان خشن و طعنه آمیز احساس راحتی می کرد.

X-Men Origins: Wolverine هم برای طرفداران چیزی جز خوب بود. یک یادآوری کوچک، کسی؟ کافیست دوباره تریلر را تماشا کنید:

Deadpool 3 کی میاد؟

خوش شانس این روزها کمتر کسی ددپول را از فیلم X-Men Origins: Wolverine به یاد می آوردکه عمدتاً به این دلیل است که Deadpool و Deadpool 2 طرفداران را بسیار بیشتر هیجان زده کردند.

«همه از من انتظار دارند که هیو جکمن را غمگین کنم، اما باید بگویم که او یکی از اولین ستاره های سینما بود که با او کار کردم، در سال 2007 در فیلم «X-Men Origins Wolverine» که کاملاً مزخرف بود – این به حساب او بود. ”

و طرفداران نباید بترسند که دوران ددپول رایان رینولدز به پایان رسیده است. فیلم Deadpool 3 قرار است در سپتامبر 2024 در سینماهای آلمان اکران شود (منبع: kino.de). این بخش نیز باید در درجه اول برای بزرگسالان باشد، زیرا فیلم قرار است در ایالات متحده رتبه R را دریافت کند – در این کشور طرفداران می توانند از سن 16 سالگی انتظار انتشار FSK را داشته باشند.منبع

اما چند سال پیش اوضاع خیلی متفاوت بود. چون روی او اولین حضور در نقش ددپول در X-Men Origins: Wolverine به نظر می رسد رینولدز تمایلی به یادآوری ندارد. او در مصاحبه ای با Variety درباره Deadpool 3، فیلم را در یک بند فرعی به عنوان یک زباله مطلق توصیف کرد: