راه حل عجیبی برای مشکل شناخته شده پیدا شد

در ویدیو: این چیزی است که ما در مورد پیکسل 7 پرو فکر می کنیم.

Pixel: حل مشکلات اسکنر اثر انگشت

تلفن‌های هوشمند گوگل معمولاً می‌توانند به تجهیزات بسیار گسترده اشاره کنند – و البته یک اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر نباید از دست داده شود. برای مثال، برخلاف سامسونگ، گوگل به سنسورهای اولتراسونیک ایمن و سریع‌تر متکی نیست، اما آن را با مدل‌های پیکسل 6 و پیکسل 7 رها می‌کند. یک سنسور نوری ضعیف تر مانع.

حتی گوگل هم اینطور فکر می کند انگشتان کمی مرطوب ممکن است قفل تلفن پیکسل را بهتر باز کنند می توان. حداقل این چیزی است که صفحات راهنمای پیکسل می‌گویند: “اگر انگشتان شما بیش از حد خشک است، آنها را از قبل مرطوب کنید” (منبع: راهنمای تلفن Pixel).

اگر مالکان همیشه با تلفن Pixel خود شناخته نمی شوند، الف ثبت مجدد اثر انگشت ارزش. گوگل نرم افزار این مورد را در طول زمان بهبود بخشیده است. همچنین ثبت انگشتان یک بار خشک و یک بار کمی مرطوب می تواند مفید باشد.

اسکنر اثر انگشت بارها توسط دارندگان پیکسل مورد انتقاد قرار می‌گیرد، زیرا سرعت بالایی ندارد و احراز هویت همیشه آنطور که در نظر گرفته شده کار نمی‌کند. از کاربران خواسته می شود که پین ​​خود را بیشتر وارد کنند. حتی به روز رسانی های نرم افزاری گوگل نیز نتوانسته است این مشکل را به طور کامل برطرف کند.

همانطور که اکنون مشخص است، انگشتی که بیش از حد تمیز است در واقع می تواند منجر به شناسایی نشدن مالک شود. یکی از کاربران Reddit متوجه شد که باز کردن قفل زمانی که او قابل اعتمادتر است کار می کند انگشتش را از قبل روی بینی اش می مالد (منبع: Reddit). سایر کاربران می گویند که برخی از مرطوب کننده ها نیز کمک می کند.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

برخی از دارندگان تلفن پیکسل از اسکنر اثر انگشت کمی غیر قابل اعتماد آزار می‌دهند. گوشی هوشمند مدام از کاربر می خواهد که به جای آن یک پین وارد کند. اکنون یک نفر در واقع راه حل نسبتاً عجیبی برای مشکل گاه آزاردهنده پیدا کرده است.

گوگل

تلفن های پیکسل: مالیدن بینی کمک می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع