به گفته دالالی، تراشه تسلا می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. او بخشی از یک “گروه بتا” نامشخص است که متشکل از حدود 100 شرکت کننده است و بارها تغییراتی را روی بدن خود انجام می دهد. تراشه ای که اکنون کاشته شده است نیز برای آن در نظر گرفته شده است پرداخت بدون تماس را می توان در پایانه های Tap-to-Pay استفاده کرد.

در دست چپش دالالی در حال حاضر یک تراشه دیگر دارد، که می تواند چندین کار را نیز انجام دهد. از جمله، او می تواند از آن برای باز کردن قفل خانه خود یا اثبات واکسن کووید خود استفاده کند. اطلاعات پزشکی بیشتر باید از طریق تراشه و همچنین کارت ویزیت و نمونه کارها او در دسترس باشد. هر دستگاه دارای NFC باید بتواند اطلاعات را بخواند.

به گفته دالالی، اکنون تنها کاری که او باید انجام دهد این است که دستش را به سمت تسلا بگیرد تا قفل آن را باز کند. ترس از هکرها او هیچ نگرانی امنیتی دیگری ندارد. او می گوید برای اینکه بتوانید از عملکرد NFC استفاده کنید باید به تراشه خیلی نزدیک شوید (منبع: Teslarati).

دالالی در مورد اینکه چه اتفاقی برای چیپ کاشته شده او می افتد وقتی وسایل نقلیه را تعویض می کند، اظهار نظر نکرده است. چه این در یک تسلا جدید بازنویسی کنید بنابراین مشخص نیست که آیا باید دوباره به سوراخ کننده خود مراجعه کند یا خیر.