ذخیره سازی باتری بزرگ و ارزان برای نیروگاه های بالکن در راه است

ذخیره سازی باتری دارای گواهی IP65 است و بنابراین می تواند بدون مشکل در فضای باز بایستید. خاک و آب او را اذیت نمی کند. همه چیز را می توان از طریق برنامه Anker کنترل کرد. شما می توانید تعیین کنید که چقدر انرژی باید از باتری به داخل خانه جریان یابد. به این ترتیب هیچ انرژی تولیدی هدر نمی رود.

در نگاه اول، بانک خورشیدی Anker Solix یک سیستم ذخیره باتری واقعا خوب برای نیروگاه های بالکن است. اما او دارد همان معایب Zendure SolarFlow. شما فقط می توانید از باتری برای نیروگاه بالکن خود استفاده کنید. اگر برق قطع شود، نمی توانید به انرژی ذخیره شده دسترسی پیدا کنید.

تحرک زیادی در بازار برای سیستم های ذخیره باتری برای نیروگاه های بالکن وجود دارد. Anker با نیمکت خورشیدی Solix پیگیری می کند. این یک دستگاه ذخیره سازی باتری نسبتاً بزرگ است که نه تنها قرار است عمر مفید بسیار بالایی داشته باشد، بلکه با قیمت مناسب نیز به فروش می رسد. حتی برای مدت محدودی ارزان تر است.

نیمکت خورشیدی Anchor Solix ارائه شد

کالای اصلی:

این چیزی است که باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

چه چیزی در حافظه باتری Anker کم است؟

سه چیز وجود دارد که نیمکت خورشیدی Solix را خاص می کند:

  1. این ظرفیت ذخیره سازی 1.6 کیلووات ساعت است، که به نظر من برای یک نیروگاه برق بالکن برای استفاده روزمره بهینه است. 1 کیلووات ساعت کمی خیلی کم است. با این حال، به صورت اختیاری، دو باتری نیز می توانند برای تشکیل یک واحد ذخیره سازی 3.2 کیلووات ساعتی متصل شوند.
  2. لنگر می دهد طول عمر 15 سال و 6000 چرخه در
  3. در ترکیب با قیمت 1199 یورو (در ابتدا 999 یورو) باتری در واقع هزینه خود را پرداخت می کند و بنابراین به عنوان یک توسعه برای یک نیروگاه بالکن ارزشمند است تا هیچ انرژی از بین نرود.
نیمکت خورشیدی Anker Solix سازنده را نگاه کنید

Anker برای ژنراتورهای خورشیدی قدرتمند و مقرون به صرفه خود شناخته شده است. پس از اینکه این شرکت قبلا نیروگاه های بالکن خود را به بازار آورده بود، سیستم ذخیره باتری بانک خورشیدی Solix اکنون در حال منطبق شدن است. درست مثل Zendure SolarFlow قابل استفاده با نیمکت خورشیدی Solix به راحتی هر نیروگاه برق بالکن را با سیستم ذخیره باتری ارتقا دهید. ذخیره سازی به سادگی بین سلول های خورشیدی و اینورتر وصل می شود. لازم نیست که یک نیروگاه بالکن لنگر باشد.

Anker باتری و فناوری را در یک دستگاه ترکیب می کند. (منبع تصویر: انکر)

علاوه بر این وجود دارد بدون سوکت هوشمند، که انرژی را در زمان واقعی آزاد می کند، که به نظر من با EcoFlow PowerStream (تست) بسیار مفید است. شاید دومی در مقطعی بیاید. در مجموع، من شخصاً در مورد نسبت قیمت به عملکرد بانک خورشیدی Anker Solix بسیار مشتاق هستم.منبع

به روز شده در 21 ژوئیه 2023: بانک خورشیدی Anker Solix را فقط تا یکشنبه 23 ژوئیه 2023 با 200 یورو تخفیف می توانید پیش خرید کنید و سپس پرداخت کنید. فقط 999 یورو برای 1.6 کیلووات ساعت (به لنگر نگاه کنید). سپس قیمت به 1199 یورو افزایش می یابد. از 25 سپتامبر 2023، ذخیره سازی باتری ارسال خواهد شد.