ذخیره سازی باتری برای نیروگاه های بالکن حتی ارزان تر است

به عنوان بخشی از Prime Day، Zendure SolarFlow ارزان‌تر به فروش می‌رسد. قیمت برای یک یک ست با باتری 1260 یورو قیمت دارد کاهش یافته و با دو باتری باید 1679 یورو بپردازید. حتی اگر قیمت ها در ابتدا به دست نیامد، باز هم به طور قابل توجهی بهتر از قبل هستند. گفته می شود که قیمت های کاهش یافته بین 7 تا 21 ژوئیه 2023 اعمال می شود (زنده را بررسی کنید).

Zendure SolarFlow یکی از اولین هاست ذخیره سازی باتری برای نیروگاه های بالکن که به راحتی می توان آنها را بازسازی کرد، اگر قبلاً یک منظومه خورشیدی کوچک دارید. من خودم SolarFlow را آزمایش کردم و فکر می کنم ایده و پیاده سازی آن بسیار خوب است. اساساً تنها چیزی که من را آزار می داد این بود که قیمت چگونه توسعه یافت. این میزان در چند هفته گذشته چهار برابر شده است. قیمت آن از 1175.63 یورو شروع شد، سپس 1259.66 یورو درخواست شد، مدت کوتاهی بعد 1343.70 یورو و اکنون سیستم با باتری 1427.73 یورو هزینه دارد. اما نه برای مدت طولانی.

به روز شده در 7 ژوئیه 2023: قیمت ها اندکی کاهش یافته است. اینطوری میگیری Zendure SolarFlow به همان قیمت روز اول ارزان است (به Zendure نگاه کنید).

  • SolarFlow (هاب PV + باتری) با ظرفیت 960 وات ساعت به قیمت 1176 یورو
  • SolarFlow (هاب PV + 2 باتری) با ظرفیت 1920 وات ساعت به قیمت 1680 یورو

Zendure SolarFlow ارائه شده است: ذخیره باتری برای نیروگاه بالکن

Zendure SolarFlow با دو باتری توصیه می شود

مقاله اصلی:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Zendure SolarFlow چگونه کار می کند:

اگر می خواهید Zendure SolarFlow را بخرید، من نسخه با دو باتری را توصیه می کنم. این شما را در دراز مدت بسیار خوشحال تر می کند، زیرا یک باتری با یک نیروگاه برق بالکن با بیش از 600 وات به سرعت پر می شود و سپس کل سیستم خاموش می شود. با دو باتری، با تغذیه 100 وات بار پایه و همچنین قادر به شارژ باتری برای شب، روز را به خوبی در آزمایش سپری کردم. این یک چرخه کامل ایجاد کرد و من به سختی انرژی هدر دادم.

اگر قبلاً صاحب یک نیروگاه بالکن هستید و انرژی زیادی را صرف می‌کنید زیرا نمی‌توانید از همه چیز استفاده کنید، Zendure SolarFlow بهترین ذخیره‌سازی باتری برای شما خواهد بود. به عنوان بخشی از Prime Day، این با قیمت بسیار پایین‌تری فروخته می‌شود.

Zendure SolarFlow ارزان تر است