دیگر کسی انتظار این فیلم را نداشت

Bill & Ted Face The Music – Trailer 1 English

سفر دیوانه بیل و تد در طول زمان – تریلر 1989

به عنوان مثال، وندی اید از روزنامه بریتانیایی گاردین (ترجمه شده) می نویسد: «این فیلم با مثبت اندیشی و کودکانه اش، ممکن است دنیا را نجات ندهد، اما مطمئناً روحیه را بالا خواهد برد».

به طور مناسب رایگان می توان بازی کرد. اما با یکی ادامه به معنای واقعی دیگر هیچ کس حساب نکرده بود. با این وجود، از سال 2005 ملاحظات مربوطه توسط کیانو ریوز (تد)، الکس وینتر (بیل) و نویسندگان کریس متسون و اد سولومون وجود داشته است.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

دیوانه به نظر می رسد و این است. متأسفانه، تنها برای امتیاز متوسط ​​5.9 در IMDb کافی بود. تصویر Rotten Tomatoes مثبت تر است – توافق 82 درصد.

اساسا، کیانو ریوز همیشه یک عوضی واقعاً “باحال” بوده است. نه تنها از زمانی که نقش «جان ویک» را بازی کرد. اما ادامه یک سری فیلم خیلی خاص دیگر به طور جدی روی اکران نبود.

نتفلیکس

34 سال پیش اینگونه شروع شد:

سه سال پیش بالاخره زمانش فرا رسید – “بیل و تد جهان را نجات می دهند” در واقع در سال کرونا 2020 به سینماها آمد. نتفلیکس اکنون این کمدی را دریافت کرده و از اول ماه مه آن را نمایش می دهد (مشاهده در نتفلیکس).

با این حال، افسانه ای خالی از سکنه باقی مانده است نقش روفوس قابل درک است که جورج کارلین کمدین و هنرپیشه محبوب آمریکایی در سال 2008 درگذشت. در عوض، این دو فرد آشفته باید با دختر روفوس با بازی کریستن شال دست و پنجه نرم کنند.

در اصل انگلیسی، نام فیلم کمی متفاوت است:

و در مورد چیست؟ به طور خلاصه: بیل و تد شکست خوردند، در واقع آنها باید آهنگی را می نوشتند که دنیا را نجات می دهد. اما چیزی بیشتر از این وجود نداشت و به همین دلیل است که جهان هنوز در خطر است.

خلق و خوی خوب تضمین شده است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

خوش خلق در این اولین نمایش نتفلیکس تضمین شده است. همیشه لازم نیست همه چیز را آنقدر جدی بگیرید.

ریوز کیانو با نقش‌هایی مانند «نئو»، «جان کنستانتین» یا از سال 2014، نقش‌هایی مانند «جان ویک» که ماشه‌ای شاد است، به معنای خونسردی کامل است. اما هنوز هم وجود خواهد داشت نقش “تد” کمی ساده لوح، که همراه با دستیار خود “بیل” در زمان سفر می کند و باید بشر را نجات دهد.

کیانو ریوز در نتفلیکس: بیل و تد برگشتند

به عنوان یک کودک دهه 80 و 90، از دو فیلم کمدی علمی تخیلی بزرگ یاد می شود – “سفر حواس پرت بیل و تد در طول زمان” (1989) و سفر دیوانه بیل و تد به آینده (1991). کیانو ریوز هنوز در آغاز کار سینمایی خود بود و هنوز چهره یک مبارز تنها و باحال را از دست نداده بود.