دیگر نمی‌توانید این کار را در مسنجر انجام دهید

اینها بهترین جایگزین های WhatsApp هستند:

واتس اپ نمی تواند جلوی هر خطری را بگیرد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع بستر، زمینه:اندروید

واتس اپ عملکرد اسکرین شات را مسدود می کند

مسدود کردن ویژگی اسکرین شات در پیام های خود حذف شونده در واتس اپ یک مرحله مهم است. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه زمانی این عملکرد برای همه کاربران فعال می شود. علاوه بر این، یک خطر حل نمی شود. هرکسی که پیام خود حذفی دریافت می کند دیگر نمی تواند اسکرین شات بگیرد با این حال، به عکاسی یا فیلمبرداری از محتوا با گوشی هوشمند دیگری ادامه دهید. واتس اپ در آینده ای قابل پیش بینی نمی تواند مشکل را حل کند. در نهایت، هنگام ارسال محتوای خصوصی باید به طرف مقابل اعتماد کنید و در حالت ایده‌آل فقط آن را به حال خود رها کنید اگر خیلی حساس است.

مدت‌ها گمان می‌رفت که واتس‌اپ در حال کار بر روی ویژگی‌ای است که در صورت حذف خودکار پیام، امکان گرفتن اسکرین شات در برنامه را مسدود می‌کند. این در واقع برای محافظت از حریم خصوصی شما وجود دارد. احمقانه است که هر گیرنده می تواند به سادگی یک اسکرین شات از پیام بگیرد و آن را فوروارد کند. دقیقاً به زودی به پایان می رسد. در نسخه بتا واتس اپ برای اندروید می توانید نه اسکرین شات و نه ضبط صفحه نمی توان برای پیام خود حذف شونده ایجاد کرد. فقط یک تصویر سیاه ظاهر می شود:

زبان ها:آلمانی

نسخه:2.22.20.80

این از بسیاری از برنامه های بانکی که امکان گرفتن اسکرین شات وجود ندارد، شناخته شده است. دقیقا اینا مسدودسازی اکنون در واتس اپ برای پیام های خود حذف شونده نیز اعمال شده است. این کمی حریم خصوصی بیشتر ایجاد می کند و باید زمانی که واتس اپ پیام های خود حذفی را شروع کرد، معرفی می شد.

مجوز:نرم افزار رایگان

مدت ها پیش، واتس اپ امکان ارسال پیام هایی را فراهم کرد که فقط یک بار باز می شوند و سپس خود به خود از بین می روند. اگر می‌خواهید جزئیات مهمی را که نمی‌خواهید دیگران ببینند، به‌عنوان یک عملکرد عملی به‌کار می‌روند، می‌توان با یک اسکرین شات از آن عبور کرد. این به زودی به پایان خواهد رسید.