دیزنی + همه چیز را به دست نمی آورد: سریال های کالت تجزیه می شوند

شما می‌توانید سریال کمدی برنده جایزه Arrested Development را تا 14 مارس در نتفلیکس تماشا کنید، زمانی که به تدریج از بین می‌رود. غیرمعمول: نتفلیکس دو فصل گذشته را تولید کرد و با این حال شما اکنون به طور کامل حقوق پخش را از دست می دهید – ما گزارش دادیم. اما کجا می توانید «توسعه بازداشت شده» را ببینید؟

«Arrested Development» از نتفلیکس به دیزنی می رسد +: اما چیزی کم است؟!

وقتی دو نفر با هم دعوا می کنند سومی شاد می شود؟ در حال حاضر این مورد بین نتفلیکس و دیزنی + نیست، زیرا شخص ثالث و در نتیجه شخص احمق نیز در نهایت مشتری پرداخت کننده است. او برای مدت نامعلومی دسترسی به قسمت هایی از یکی از بهترین سریال های کمدی سال های اخیر را از دست می دهد.

نتفلیکس
پس چه کسی واقعا همه 84 قسمت اگر می‌خواهید آن را ببینید، باید این کار را تا 14 مارس در نتفلیکس انجام دهید، زیرا مشخص نیست که چه زمانی یا آیا همه قسمت‌ها در دیزنی پلاس (“تماشا به توسعه بازداشت شده” در نتفلیکس) تمام می‌شوند یا خیر. اگر نمی‌خواهید ماه‌ها منتظر بمانید، همانطور که در مورد سریال مارول نتفلیکس اتفاق افتاد، اکنون باید عجله کنید.

این هنوز روشن نشده است، اما از آنجایی که سریال در اصل از تلویزیون قرن بیستم فاکس ساخته شده بود و اکنون احتمالاً حقوق آن به دیزنی بازمی‌گردد، می‌توان انتظار شروع پخش در دیزنی پلاس را داشت. چنین اعلامیه ای هنوز برای آلمان در انتظار است، اما حداقل در بریتانیای کبیر اکنون تایید شده است که “توسعه بازداشت شده” در 22 مارس 2023 در دیزنی پلاس دویدن. اما یک محدودیت عمده وجود دارد. فقط آنهایی که در اصل روی فاکس اجرا می شوند سه فصل اول خواهد بود. دو فصل اخیر با بودجه نتفلیکس به تعویق افتاده است و در دیزنی + منتشر نمی شود – چه آشفتگی (منبع: Golem).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع بسیار متأسفانه، زیرا «توسعه دستگیر شده» توانسته است منتقدان و بینندگان را در طول سال ها متقاعد کند – امتیاز 8.7 از 10 در IMDbو 75 درصد از طرف منتقدین در Rotten Tomatoes. خود بینندگان حتی 85 درصد را در آنجا جایزه می دهند. به طور خلاصه: ارزشش را دارد.

یک فاجعه برای طرفداران سریال و کسانی که ممکن است بخواهند یکی شوند. همه 5 فصل Disney+ در حال ناپدید شدن از نتفلیکس هستند، اما فقط سه فصل اول خواهند آمد. بنابراین: سرنوشت اسکادران های مفقود همچنان نامشخص است. بنابراین مشخص نیست که آیا دو فصل نتفلیکس در تاریخ بعدی در دیزنی + منتشر خواهد شد یا خیر.

سریال واقعا خوبه

Arrested Development Season 5 – Trailer German

هیچ کس در حال حاضر نمی داند فصل 4 و 5 در آینده کجا پخش می شود: